KERESKEDELMI ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Angol Kommunikációs/Társalgási szint

 Szívesen dolgoznál egy piac által elismert, stabil háttérrel rendelkező vállalatnál?

Fontos számodra a rugalmas munkarend és az angol nyelv napi szintű használata?

Van tapasztalatod értékesítés támogatásában, asszisztenciában?

Ha a válasz IGEN, akkor ez a hirdetés NEKED szól!

Partnerünk mobil- és vezeték nélküli kommunikációs eszközök fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó multinacionális vállalat. Családias csapatuk bővítése végett keresünk számukra új kollégát az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:

  • Szerviz értékesítés támogatása: ajánlatok készítése, egyeztetése és követése, értékesítéshez kapcsolódó statisztikák elkészítése,
  • Kapcsolattartás belföldi és külföldi ügyfelekkel és a vállalatcsoport tagjaival,
  • A szerviz általános működésével kapcsolatos feladatok adminisztratív támogatása,
  • Esetenként a műszaki csoport kiküldetéseinek előkészítése, utazásuk megszervezése.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • Min. 2 éves tapasztalat értékesítés támogatásban vagy asszisztensként,
  • Min. középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • MS Office erős felhasználói szintű ismerete.

Előnyök:

  • Hasonló munkakörben VAGY Műszaki termék értékesítésben, szolgáltatási területen VAGY Közbeszerzésben szerzett tapasztalat,
  • Műszaki affinitás,
  • Német nyelv ismerete,
  • SAP felhasználói szintű ismerete.

Amit partnerünk kínál:

  • Tapasztalathoz illeszkedő bérezés + év végi bónusz,
  • Bejárás támogatása,
  • Céges laptop és mobiltelefon,
  • Nemzetközi vállalati struktúra megismerése,
  • Rugalmas munkaidő és home office lehetőség
  • Támogató, nyitott gondolkodású szekértői csapat tagja lehetsz.

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület (Duna Plaza környéke).

Munkaidő:

  • Hétfőtől péntekig 8 órás munkavégzés - Törzsidő: 9:00-15:00.
  • Home office lehetőség.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, kérlek küldd el számunkra önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Partnerünk egy 100%-ban magyar tulajdonú családi vállalkozás. Termékkínálatukban megtalálhatóak öntapadók, nyomdafestékek, hő- és fényvédő, autócsomagoló és belsőépítészeti fóliák. XIX. kerületi telephelyükre keressük az új kollégát a következő pozícióba: PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

A hirdetés lejár 27 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Partnerünk prémium kategóriás rétegelt lemez gyártással foglalkozik. Az olasz hátterű vállalat Magyarországon 3 telephellyel működik. Szolnoki, 250 fővel üzemelő egységükben dolgozik a cég ügyvezetője, aki úgy döntött, hogy operatív teendőivel kapcsolatban segítséget venne igénybe egy asszisztens formájában. Nos, ez az asszisztens lenne az, akit mi keresünk, mutatjuk a részleteket:

A hirdetés lejár 52 nap múlva