LOGISZTIKAI ÜGYINTÉZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy londoni székhelyű nemzetközi, piacvezető vállalat az elektronikai összeszerelési szolgáltatások területén. A cég a leggyorsabban bővülő berendezés- és fogyóeszköz-forgalmazó Közép- és Kelet-Európában.

Bővülő csapatába keresünk új munkatársat

LOGISZTIKAI MUNKATÁRS

pozícióba.
A leendő munkatárs feladatai lesznek:
  • Vevőkkel, beszállítókkal kapcsolattartás, kiemelten: árajánlatok és megrendelések készítése, azok kezelése, nyomon követése
  • Kis- és nagycsomagos fuvarszervezés
  • Vámolás
Elvárások:
  • Legalább középfokú logisztikai végzettség
  • Logisztikai munkakörben eltöltött minimum 1 éves szakmai tapasztalat, kiemelten fuvarszervezésben, árajánlatok és megrendelések készítésében és kezelésében szerzett tapasztalat
  • Vámolási és kereskedelmi folyamatok ismerete
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás
Amit Partnerünk kínál:
  • Versenyképes jövedelem
  • BKK bérlet 100%-os megtérítése
  • Vidékről érkezőknek bejárás támogatása Budapest határáig
  • Kiszámítható munkarend: hétköznaponként 8:30 és 16:30 közötti munkavégzés
  • 5 fős támogató, nyitott gondolkodású szakértői csapat
  • Nemzetközi vállalati struktúra megismerése
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XVIII. kerület, a Lőrinc-Center Bevásárlóközpont közelében

Kattintson és szakmai önéletrajzát csatolva jelentkezzen az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Wir sind ein international tätiges Logistikunternehmen mit über 700 Mitarbeitern und Standorten in 8 Staaten. Für unser Tochterunternehmen in Ungarn, in der Nähe von Budapest suchen wir einen erfahrenen:

A hirdetés lejár 32 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Partnerünk a világ egyik vezető multinacionális vállalata, mely számos szolgáltatása mellett innovatív szolgáltatásokat nyújt optimalizált logisztikai megoldások fejlesztésével és alkalmazásával. Több mint 15 leányvállalattal működnek együtt. A folyamatos szervezeti fejlődés érdekében olyan munkatársakat keresünk, akik hozzájárulnak a vállalat jövőbeli sikeréhez. Amennyiben szívesen támogatnád a cég szállítmányozási tevékenységét, tagja lennél egy kiemelkedő szakembergárdának, JELENTKEZZ! Bővülő szakértői csapatukba keresünk a következő pozícióba szakembert:

A hirdetés lejár 33 nap múlva

Amennyiben vámügyi területen dolgozol és nem csak Excel táblázatokban érzed magad otthon, hanem vezetési, szervezési készségedet is szívesen kamatoztatnád, úgy ez a lehetőség most neked szól! Megbízónk Magyarországon kiscsomag-szállítási és ellátási lánc kezelési szolgáltatásokat egyaránt nyújt, Vecsésen található központjában több mint 120 ember dolgozik. A céget szinte kezdetektől a csomag szállítás és a logisztika úttörői között tartották számon. Mára több mint 220 országot és régiót szolgál ki. Vecsési központú, szállítmányozó partnerünk számára, egys szuper csapat élére keresünk most új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 25 nap múlva