TELJES KÖRŰ KÖNYVELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint vagy Angol Alapfok szóban és írásban

Szívesen dolgozna egy piac által elismert, exkluzív multivállalatnál?
Szeretne egy támogató csapat tagjaként nívós, nemzetközi környezetben dolgozni?
Amennyiben a fenti kérdésekre igennel felelt, ez az Ön lehetősége!

Ügyfelünk 25 éves múlttal rendelkező vállalat, a nemzetközi ingatlanpiac meghatározó szereplője.
A cég prémium minőségű épületek bérbeadásával, üzemeltetésével foglalkozik, mostanra csaknem 1.300.000 nm2-nyi terület fűződik a nevükhöz, főként közép-kelet-európai fővárásokban vannak jelen.

Dinamikusan fejlődő vállalat lévén bővülés végett keressük most a pénzügyi csapat új tagját az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Bejövő, kimenő számlák, pénztár, vegyes könyvelés,
  • Banki kivonatok rögzítése,
  • Havi/éves zárás, elhatárolások készítése,
  • Közreműködés a könyvvizsgálatban,
  • Adóbevallások elkészítése,
  • Tárgyi eszköz mozgások könyvelése,
  • Kontrolling munkájának támogatása: riportok és kimutatások készítése,
  • Bevallások, beszámolók készítése,
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi közgazdasági/pénzügyi végzettség,
  • Teljes körű könyvelésben szerzett minimum 3 – 5 éves tapasztalat,
  • Alapfokú angol nyelvtudás (írásos kommunikációhoz),
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.

Előnyök:

  • Teljes körű könyvelésben szerzett több, mint 5 éves tapasztalat,
  • Vállalatirányítási rendszer ismeret - SAP ismerete,
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés.
Juttatások:

  • Versenyképes, tapasztalathoz illeszkedő bérezés,
  • Cafeteria,
  • Hosszútávú álláslehetőség egy stabil háttérrel rendelkező nemzetközi vállalatnál,
  • Izgalmas projektek, igazi szakmai kihívás,
  • Modern irodaház Budapest szívében,
  • Fiatalos, lendületes csapat.

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület.

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Ügyfelünk a világ egyik legnagyobb és vezető termékfüggetlen egészségügyi szolgáltatója. A magyarországi SSC jelenleg is bővülő, dinamikus és családias csapatába keresünk új junior, vagy akár pályakezdő kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 16 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Pest megye

Ügyfelünk egy dinamikusan fejlődő Alsónémedi telephelyű, hűtött élelmiszer-logisztikával foglalkozó, német logisztikai vállalat, akik új munkatársat keresnek.

A hirdetés lejár 19 nap múlva

Partnerünk Csehországban, Szlovákiában és Magyarországon működő ügyfeleket, kereskedőket és disztribútorokat szolgál ki alapított helyi lízingtársaságokon keresztül. Menedzsmentje Prágában található, koordinálással és rendszerekkel támogatja a helyi piacokat. Portfólióik teherautókból, buszokból, távolsági buszokból és pótkocsikból állnak. Biatorbágyi egységük jelenleg 6 fős pénzügyi csapatát szeretnék új taggal bővíteni az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 7 nap múlva