BOLTI ELADÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk egyedi bútorgyártáshoz szükséges alkatrészeket értékesít asztalosok, bútorgyártók, viszonteladók, valamint a lakosság részére.
Jelenleg pomázi bútorszerelvény üzletükbe keresünk új kollégát fizikai munkavégzésre az alábbi pozícióba:

BOLTI ELADÓ

Feladataid a következők lesznek:

  • A vásárlók kiszolgálása
  • Áruk összekészítése
  • Vevői megrendelések rögzítése
  • Áruátvétel, árufeltöltés
  • Az üzlet rendjének fenntartása

Elvárásaink feléd:

  • Alapszintű számítógép felhasználói ismeretek
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent!

Munkaidő:

Hétfő – Péntek 07.00 - 16.00.

Amit kínál a cég számodra:

  • Kezdő munkabér: nettó 210.000 Ft
  • Stabil munkahely
  • Barátságos munkakörnyezet és segítőkész kollégák
  • Szakmai tapasztalatszerzés és fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Pomáz

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Fizikai, Segéd, Betanított munka | Országos

Megbízónk közel 70 éves múltra visszatekintő tapasztalatával az ország legnagyobb vasúti felsővezeték építésre és szerelésre szakosodott vállalata. Tevékenységével folyamatosan hozzájárul a vasúti közlekedés fejlődéséhez, az infrastruktúra megújulásához, melyhez a minőségi garanciát a Társaság közel 200 munkavállalója és kiemelkedő szakmai tapasztalata biztosítja. Nagyvasúti villamos felsővezeték építéssel foglalkozó Kft-nk azonnali belépéssel keres pályakezdő vagy tanulni vágyó tapasztalt kollégákat az alábbi pozícióra:

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Fizikai, Segéd, Betanított munka | Budapest

Megbízónk egy stabil háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő magyar vállalat, mely innovatív és komplex csomagolási megoldásokat biztosít vevői számára. Jelenleg munkatársat keresnek az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva

Megbízónk egy svéd multinacionális bútorkereskedelmi hálózat. Soroksári áruházunkba keresünk új munkatársakat, akár azonnali kezdéssel, a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 28 nap múlva