ÉPÍTÉSVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye Országos

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk egy Győr környéki vállalat. Tevékenységük széles területet ölel fel: nagytömegű földmunkavégzéseket és a hozzájuk kapcsolódó fuvarozási és építőipari feladatokat látják el. Fuvarozási tevékenységük külföldre is kiterjed.
Amennyiben szívesen dolgoznál egy olyan pozícióban, melyben kamatoztathatnád építésvezetői tapasztalatod és önálló, proaktív személyiséged, JELENTKEZZ!

Bővülő csapatukba keresünk a következő pozícióba szakembert:

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Építőipari munkafolyamatok szakmai felügyelete, hatékony irányítása, szervezése
  • Dokumentációk precíz, pontos vezetése, szükséges adminisztrációs feladatok ellátása
  • Napi teljesítmények nyilvántartása
  • Saját és alvállalkozói géppark költséghatékony üzemeltetése
  • Kapcsolattartás a munkatársakkal, alvállalkozókkal, szükség esetén a megbízókkal

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (mérnöki vagy technikusi)
  • 3-5 év tapasztalat építésvezetőként
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Jó kommunikációs készség, határozott, önálló, döntés hozatalra és felelősségvállalásra képes személyiség
  • Rendszerben gondolkodás, összefüggések és ok-okozati következmények hatékony és gyors átlátása
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • Utazási hajlandóság (munkavégzés helye országosan változó, elsősorban Győr – Moson – Sopron megye)

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • Szakmai fejlődési- és karrierlehetőséget egy biztos hátterű cégnél - itt valóban megbecsülik a munkádat
  • Versenyképes bérezést
  • Mindent a munkavégzésedhez: céges autót, laptopot és mobiltelefont
  • Szükség esetén szállást biztosít a cég

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye / országos

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül:

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Alkoss maradandót! Partnerünk több, mint egy évtizede tevékenykedik az építőipari kivitelezés több területén. Fő profilja a monolit vasbeton szerkezetépítés, a csarnoképítés és a generálkivitelezés. A növekvő projektszámok miatt keresnek új munkatársat azonnali kezdéssel az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva

Partnerünk csapatába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba.

A hirdetés lejár 10 nap múlva

Ügyfelünk évszázados múltra visszatekintő, Európa számos országában piacvezető, változatos ügyfélkörrel rendelkező cég, mely minden típusú ingatlankezeléssel kapcsolatos szolgáltatásban aktív szerepet vállal. Bővülő csapatuk erősítésére keresnek most kollégát akár azonnali kezdéssel OPERATÍV IGAZGATÓ INGATLANÜZEMELTETÉSI TERÜLETRE / HEAD OF FACILITY MANAGEMENT pozícióba.

A hirdetés lejár 31 nap múlva