SENIOR PPC MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Marketing, PR, Média

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk vezető kommunikációs ügynökség. Száznál több hazai és nemzetközi ügyfelének sikeres kampányaiért felelős PPC csapatának új tagját keressük

pozícióba, akár azonnali kezdéssel.

Senior PPC managerként az alábbi feladataid lesznek:
  • Médiakampányok előkészítése
  • Facebook és Google Ads/AdWords stratégiák tervezése
  • PPC kampányok tervezése, kivitelezése és felügyelete (Facebook, Instagram, Google, LinkedIn, TikTok, Waze stb.)
  • Teljesítménymérés (Google Analytics, Supermetrics, stb.)
  • Projektmenedzsment keretében napi kapcsolattartás ügyfelekkel és felettesekkel
  • Kampányok teljesítményértékelések készítése, külső-belső riportálás
Amit Partnerünk elvár Tőled:
  • Min. 3-5 éves Facebook és Google hirdetési tapasztalat
  • Magabiztos kampánymenedzseri képességek: kiváló szervező és problémamegoldó készség, önállóság, kezdeményezőkészség és időmenedzsmenti rutin
  • Jó kommunikációs képesség, multitaskingban jártasság
  • Folyamatos tanulási és fejlődési vágy
A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:
  • Megszerzett Google minősítések
  • Google Tag Manager ismeret és SEO alapismeretek
  • HTML / script kódokhoz való barátságos hozzáállás
  • Grafikai ismeretek
  • Social media hálózatok alapos és mély szakmai ismerete
Amit a Partnerünk kínál:
  • Erős szakmai csapat, szakmai fejlődési lehetőség
  • Családbarát munkakörnyezet, kiváló csapat és kutyabarát iroda
  • Versenyképes fizetés és egyéb plusz juttatások
  • Azonnali kezdési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XII. kerület

Kattints az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra és küldd el szakmai önéletrajzod!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Ügyfelünk az egyik legismertebb magyar édesipari gyártó és kereskedelmi cég. Történetünk az 1900-as évek elején kezdődött, mikor egy lelkes, cukrásznak tanuló fiatal eltanulta a marcipán készítésének mesterségét. Az évek elteltével kreativitása egyre jobban kibontakozott és szenvedélye nem csak családjára, de az egész cukrász mesterségre nagy hatást gyakorolt. Generációk generációra emlegetik a mai napig is a nevét… hiszen ha marcipánról és művészetről együtt van szó, mindenkinek egy dolog jut eszébe… Pilisvörösvári üzemükbe keresik új kollégájukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 11 nap múlva
Marketing, PR, Média | Pest megye

A hirdetés lejár 24 nap múlva