SENIOR KÖNYVELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk amerikai tulajdonban lévő multinacionális vállalat, amely szénhidrogén-kutatással és -kitermeléssel foglalkozik.
Átalakuló pénzügyi csapatába keressük új kollégájukat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Ad hoc könyvelési feladatok ellátása
  • Külső könyvelő és könyvvizsgáló cég koordinációja: adatok szolgáltatása a külső könyvvizsgálók számára, könyvelés rendszeres támogatása
  • Rendszeres vállalati könyvelési munkák ellátásában részvétel: év végi zárási folyamatokban, éves beszámolók és kimutatások elkészítésében, cash flow frissítésében, adókifizetések ellenőrzésében, kapott számlák ellenőrzése, a hatályos törvényeknek megfeleltetésében
  • A könyvelési feladatokban RSM támogatása, adatszolgáltatás a KPMG részére a könyvvizsgálatok elvégzéséhez
  • Szükséges dokumentációk elvégzése a TAO és HIPA bevallásokhoz
Elvárások:
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Minimum 3-5 éves könyvelői tapasztalat
  • Erős angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Professzionális MS Excel ismeret, analitikus szemléletmód
  • Rugalmas hozzáállás az ad hoc feladatok ellátáshoz, csapatmunkára való képesség
Juttatások:
  • Versenyképes alapbérezés
  • Éves teljesítménybónusz
  • Bejárástámogatás
  • Laptop, mobiltelefon
  • Multinacionális vállalati háttér, biztos munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest, II. kerület, a Budagyöngye Bevásárlóközponthoz közel
Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Partnerünk egy integrált energetikai vállalat, melynek tevékenysége a projektfejlesztéstől, a tervezésen, kivitelezésen, üzemeltetésen át egészen az energiatermelésig terjed. A Társaság fotovoltaikus naperőművekből álló portfóliója a fejlesztés alatt álló erőművekkel együtt meghaladja a 100 MWp névleges kapacitást, mellyel az egyik piaci vezető szereplő a napelemes kiserőművek piacán. Pénzügyi csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 1 nap múlva

Szívesen dolgozna egy piac által elismert, exkluzív multivállalatnál? Szeretne egy támogató csapat tagjaként nívós, nemzetközi környezetben dolgozni? Amennyiben a fenti kérdésekre igennel felelt, ez az Ön lehetősége! Ügyfelünk 25 éves múlttal rendelkező vállalat, a nemzetközi ingatlanpiac meghatározó szereplője. A cég prémium minőségű épületek bérbeadásával, üzemeltetésével foglalkozik, mostanra csaknem 1.300.000 nm2-nyi terület fűződik a nevükhöz, főként közép-kelet-európai fővárásokban vannak jelen. Dinamikusan fejlődő vállalat lévén bővülés végett keressük most a pénzügyi csapat új tagját az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 24 nap múlva

Partnerünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival. A cégcsoport leányvállalata 1991 óta működik Magyarországon. Főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás. A cég nemzetközi leányvállalata munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 7 nap múlva