MECHANIKUS KARBANTARTÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Fejér megye

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk egy székesfehérvári keréktermék gyár. A közel 700 főt foglalkoztató vállalat alumínium préskovácsolással, megmunkálással és felületkezeléssel foglalkozik.

Kimagasló termékeinek vevői az autóipari szektor legnagyobb busz és kamion gyártói.

A keréktermék gyár gépparkjának karbantartására

munkatársakat keresnek.
Feladataid egy átlagos napon:
  • A gyár gépparkjának mechanikus karbantartása, ellenőrzése
  • Meghibásodott gépek javítása
  • Aktív részvétel a megelőző karbantartásban
  • Karbantartási munkák dokumentálása
  • Elektromos karbantartók támogatása
Várjuk jelentkezésed, ha:
  • Gépészeti végzettséged van vagy hasonló területen szereztél tapasztalatot
  • Ismered a hidraulikus és pneumatikus rendszereket, szerelésükben van tapasztalatod
  • Karbantartási és gépalkatrészek beazonosítása,kezelése nem okoz gondot
  • Műszaki rajz olvasási készséged van
  • Felhasználó szintű (MS Office) számítógépes ismeret birtokában vagy
  • Vállalod a folyamatos (12 órás) munkarendet
Esélyeid növeli, ha:
  • Tapasztalatod van automatizálásban
  • Hegesztő képesítésed, nehézgépkezelői jogosítványod van
  • Robot kezelői ismerettel rendelkezel
Ajánlatunk:
  • Versenyképes alapbér
  • Törvényi szabályozásnál magasabb műszakpótlék
  • Kiemelkedő cafeteria csomag
  • Negyedéves, teljesítmény alapú bónusz
  • Vállalati egészségbiztosítás csomag
  • Önkéntes nyugdíjpénztár a cafeteria csomagon felül
  • Hiányzásmentes jutalom
  • Utazás támogatás, vállalati vidéki buszjáratok
  • Tanfolyamok
  • Több éves szakmai múlttal rendelkező csapat
Bérezés:
  • Tudás és teljesítmény alapján műszakpótlékkal együtt : bruttó 500.000- 700.000  között
  • Éves 800.000 ft értékben béren kívüli juttatás
  • Műszakrendhez igazodó céges vállalkozói buszok
  • Útiköltség térítés 15 ft/km
Munkavégzés helye:
  • Székesfehérvár, Keréktermékgyár
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra frissített magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Győr-Moson-Sopron megye

Ügyfelünk a világ egyik vezető vasalatgyártó vállalata,speciális szaktudással rendelkeznek a nyílászárók, lakat-és zárgyártás területén. Bővülés miatt keresik új csapattagukat az alábbi pozícióba: PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

A hirdetés lejár 27 nap múlva
Szakmunka | Pest megye

Szívesen csatlakoznál egy fiatalos csapathoz? Nem szeretnél éjszakai műszakban dolgozni? Szeretnél egy stabil munkahelyet, egy-műszakos NAPPALI MUNKAVÉGZÉSSEL? Amennyiben ezekre igen a válaszod, Neked ajánljuk ezt a lehetőséget! Ügyfelünk egy folyamatosan fejlődő, stabil háttérrel és szakmai múlttal rendelkező multinacionális, műanyag gyártó cégcsoport része itt Magyarországon.Gyártásuk támogatásához, szerszámpróbákhoz keresünk műanyag fröccsöntésben jártas szakembert az alábbi pozícióba: EGY-MŰSZAKOS FRÖCCSÖNTŐ-SZERSZÁM KARBANTARTÓ

A hirdetés lejár 20 nap múlva

Partnerünk, az élesztőgyártási és forgalmazási tevékenysége mellett komplex sütőipari megoldásokat biztosít partnerei számára. Új munkatársat keresnek az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 2 nap múlva