SZAKÁCS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Közétkeztetéssel és ételkiszállítással (pl. Béres Alexandra Súlykontroll) foglalkozó, több, mint 10 éves, pénzügyileg stabil megbízónknak keresünk főzőkonyhájába az alábbi pozícióba munkatársat:

SZAKÁCS
Cégünknek évekre előre megkötött, fix szerződései vannak, az ügyfélelégedettség igen magas az általunk készített ételekkel, és a szolgáltatásunkkal kapcsolatban. A NÉBIH vizsgálat alapján törökbálinti főzőkonyhánk benne van a felső 1%-ban, ami egy visszajelzés a folyamatos kiváló minőséget előállító kollégák részére. Kollégáink egy része hosszú évek óta velünk dolgozik, hiszen az a célunk, hogy mindenkinek hosszútávú, biztos megélhetést biztosítsunk.

Feladatok:
  • Anyagkiszabat értelmezése, abból való munka elvégzése
  • Felelősség a minőségért, tálalásért, csomagolásért, sokkolásért, a HACCP betartásáért, nyomon követésért, a konyhai zárásért
  • Az elkészült ételek előírás szerinti készen tartása
  • A konyha gazdaságos üzemeltetése, a maradékok, hulladékok megfelelő tárolása
  • Ételminták előírás szerinti vétele, hűtőtérben való tárolásuk figyelemmel kísérése
  • Az ételkészítéshez kapcsolódó HACCP dokumentációjának vezetése
  • Munkaidő betartása, és betartatása a kollégákkal
Munkaidő:
  • Vasárnaptól csütörtökig 6:00-14:30-ig vagy hétfőtől péntekig 6:00-14:30-ig
Amit elvárunk:
  • Rendelkezzen min 1-2 éves nagyüzemi konyhai tapasztalattal legalább 200-300 adag nagyságig
  • Szakács végzettség
  • Tudjon önállóan dolgozni
  • A csapatszellem elvárás
  • Legyen munkájára igényes, tiszta, szeresse a szakmáját, legyen proaktív, javaslattevő vagy akár kritikus
  • Legyen jó kommunikátor
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Munkába járás anyagi támogatása
  • Étkezés támogatása
  • Hosszú távú munkavégzési lehetőség
  • Fiatalos csapat
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest és Pest megye (Törökbálint)

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Vendéglátás, Idegenforgalom | Budapest

Szeretnél egy nagy multú étterem tagja lenni? Számodra a legfontosabb a vendégélményről való gondoskodás és releváns tapasztalattal is rendelkezel? Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, ez a pozíció Neked szól!

A hirdetés lejár 32 nap múlva

Szeretnél egy nagy múltú étterem tagja lenni? Számodra a legfontosabb a vendégélményről való gondoskodás és releváns tapasztalattal is rendelkezel? Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, ez a pozíció Neked szól!

Budapesten a 12. kerületben lévő neves magániskola éttermébe keresünk, lehetőleg augusztusi kezdéssel az alábbi pozícióba új munkatársat:

A hirdetés lejár 1 nap múlva