ELEKTROMOS KARBANTARTÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Fejér megye

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk egy székesfehérvári keréktermék gyár. A közel 700 főt foglalkoztató vállalat alumínium préskovácsolással, megmunkálással és felületkezeléssel foglalkozik.

Kimagasló termékeinek vevői az autóipari szektor legnagyobb busz és kamion gyártói.

A keréktermék gyár gépparkjának karbantartására

munkatársakat keresnek.
Feladataid egy átlagos napon:
  • A Keréktermékgyár gépparkjának elektromos karbantartása, ellenőrzése
  • Meghibásodott gépek javítása
  • Aktív részvétel a megelőző karbantartásban
  • Karbantartási munkák dokumentálása
  • Mechanikus karbantartók támogatása
Várjuk jelentkezésed, ha:
  • Elektroműszerész, villanyszerelő vagy erősáramú berendezés szerelő végzettséged van
  • Gyártó környezetben szerezted tapasztalatod
  • Szervo, frekvenciaváltós, pneumatikus és hidraulikus hajtásokkal dolgoztál már
  • Villamos rajz olvasási készséged van
  • Felhasználó szintű (MS Office) számítógépes ismeret birtokában vagy
  • Vállalod a folyamatos (12 órás) munkarendet
Esélyeid növeli, ha:
  • Jártas vagy PLC hibakeresésben - Moeller, Omron, Siemens
  • Robotkezelés alapismeretekkel bírsz
Ajánlatunk:
  • Versenyképes alapbér
  • Törvényi szabályozásnál magasabb műszakpótlék
  • Kiemelkedő cafeteria csomag
  • Negyedéves, teljesítmény alapú bónusz
  • Vállalati egészségbiztosítás csomag
  • Önkéntes nyugdíjpénztár a cafeteria csomagon felül
  • Hiányzásmentes jutalom
  • Utazás támogatás, vállalati vidéki buszjáratok
  • Tanfolyamok
  • Több éves szakmai múlttal rendelkező csapat
Bérezés:
  • Tudás és teljesítmény alapján műszakpótlékkal együtt  : bruttó 600.000- 800.000 között
  • Éves 800.000 ft értékben béren kívüli juttatás
  • Műszakrendhez igazodó céges vállalkozói buszok
  • Útiköltség térítés 15 ft/km
Munkavégzés helye:
  • Székesfehérvár, Keréktermékgyár
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra frissített magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Somogy megye

Szeretne egy stabilan növekvő vállalatnál dolgozni, akik a Covid ellenére is folyamatosan bővülnek? Szeretné, ha csak két műszakban kellene dolgoznia és végre az éjszakái szabadak lennének? Szeret automatizált gépekkel dolgozni? Akkor olvasson tovább, mert megtalálta, amit keresett. Partnerünk világszínvonalú alkatrészeket gyárt a járműipar számára. Siófoki gyártóegységük autóipari ülésmozgató megoldásokat, lehajtható fejtámlákat, motorháztető nyitó kábeleket, valamint kisgép kábeleket gyárt. Vevőik a világ vezető autógyártó vállalatai: a siófoki cég termékeivel futnak többek között az Audi, a Mercedes, Jaguar-Landrover, Peugeot, Fiat modelljei. Siófoki csapatukba keresnek most új munkatársat. MŰSZAKOK: Hétfőtől - péntekig 6.00 órától - 14.00 óráig vagy 14.00 órától - 22.00 óráig BEJÁRÁST CÉGES BUSZ SEGÍTI: Kereki, Tab, Felsőnyék és Mezőszilas irányából.

A hirdetés lejár 27 nap múlva
Szakmunka | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Partnerünk közel 25 éve alakult családi vállalkozás, mely mára Magyarország meghatározó piaci szereplőjévé vált. Fő tevékenységi körük a hűtéstechnika villamos kivitelezése, ezen belül is elsősorban vezérlő és szabályozó szekrények gyártása. Később a hűtéstechnika mellett a technológiai vezérlő és áramelosztó berendezések készítésével és villamos kivitelezéssel bővítették vállalkozásukat, illetve a lakossági szférában is elkezdtek tevékenykedni. Dinamikusan fejlődő szakmai csapatuk keres új kollégát.

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Szakmunka | Komárom-Esztergom megye

Partnerünk egy osztrák tulajdonban lévő, nemzetközi építőanyag-ipari konszern magyarországi leányvállalata. Tevékenységét innovatív építőipari termékek, vevőorientált szolgáltatások és dinamikus fejlődés jellemzi. Dorogi üzemükbe karbantartó csapatuk új tagját keresik az alábbi pozícióba.

A hirdetés lejár 26 nap múlva