BÉRSZÁMFEJTŐ/TB ÜGYINTÉZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Munkaterület: HR, Munkaügy

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Nemzetközi hátterű partnercégünk részére keresünk új munkaerőt a következő pozícióba:

Bérszámfejtő/TB ügyintéző
Feladatok:
  • Munkavállalók ki-és bejelentése az adóhatóságok felé
  • A munkavállalók bérével összefüggő munkaügyi,bérszámfejtési, társadalombiztosítási feladatok ellátása
  • Adó-és járulék bevallások készítése
  • Adatszolgáltatások,bevallások, kimutatások és statisztikák készítése a hatóságok felé (NAV,KSH,NEAK,MÁK)
  • Kereseti igazolások kiállítása
  • Főkönyvi feladás egyeztetése a könyvelővel, vezetővel
  • Havi, negyedéves és éves bevallások készítése, kapcsolattartás a hatóságokkal
  • Béren kívüli juttatásokkal összefüggő feladatok ellátása
Elvárások:
  • Szakirányú végzettség (Bérszámfejtő-TB ügyintéző)
  • Minimum 1 éves szakmai tapasztalat bérszémfejtési/TB kifizetőhelyi területen
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Abacus program ismerete előny)
Amit a cég kínál:
  • Piacképes alapfizetés+ cafeteria
  • Munkába járás támogatása(15ft/km)
  • Ingyenes céges buszjárat Nyíregyházáról
  • Meleg étkezés biztosítása
  • A rugalmas munkavégzésre nyitott, folyamatosan fejlődő, családbarát vállalkozás
Munkavégzés helye:
  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Amennyiben érdekeli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

HR, Munkaügy | Győr-Moson-Sopron megye

Our Partner is a dynamically growing family owned manufacturer company. To support the further growth of the Hungarian subsidy, as well as to support the Managing Director in bringing HR to the next level we are looking for a committed, reliable HR Manager with a strong ownership approach.

A hirdetés lejár 13 nap múlva