GYÁRTÁSTECHNOLÓGUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

25 éve stabil, korrekt fizetést biztosító munkahelyre keresünk gyártásban tapasztalt szakembert az alábbi pozícióra:

GYÁRTÁSTECHNOLÓUS

Az alábbi feladatokra számíthatsz:

  • Acélszerkezetek gyártása és gépi megmunkálása
A munkavégzésről:
  • Két műszakos munkarendben dolgozol majd (Heti 40 óra jellemzően 6:00-14:00-ig - megegyezés alapján)

A munkához szükséged lesz:

  • Gyártásban szerzett tapasztalatra
  • Gépészmérnök vagy gépésztechnikus végzettségre
  • Számítástechnika felhasználó szintű ismeret CAD programokkal
  • Nyugodt, kiegyensúlyozott személyiségre, nagy munkabírásra és pontosságra
Amit kínál Partnerünk a munkádért cserébe:
  • Kiemelkedő bérezés
  • Útiköltség-térítés
  • Biztonságos, magas szakmai színvonalú munkavégzés
Munkavégzés helye:
  • Magyarország Észak-keleti részén található
  • Miskolc belvárosából tömegközeledéssel 20 perc alatt megközelíthető

Kattints az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra és küldd el nekünk önéletrajzodat!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Pest megye

Partnerünk 1995 óta meghatározó szereplője a magyar felületkezelési szakmának. A technológia teljes vertikumát egyedüliként tudják nyújtani Magyarországon. Ügyfeleik számára segítséget biztosítanak a meglévő technológiák gazdaságos és szakszerű üzemeltetéséhez, illetve az új beruházások előkészítéséhez, meghatározásához is. Minden rendszerüket egyéni igényekre szabva terveznek meg és telepítik a beruházó telephelyén. Csapatuk élére keresünk új munkatársat

A hirdetés lejár 24 nap múlva

Partnerünk közel 125 éve az amerikai közlekedési, villamos energia, valamint gyártási és egészségügyi fejlesztések egyik legmeghatározóbb vállalata. Széles területet lefedő innovációival és felfedezéseivel úttörő szerepet játszanak olyan ipari technológiák megalkotásában, amelyek kulcsfontosságú változásokat hoznak és hozzájárulnak egy fenntartható, biztonságos jövő megteremtéséhez. Dinamikusan fejlődő csapatuk új tagját keressük a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 52 nap múlva
Gyártás, Termelés | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Van gyártásirányításban tapasztalatod? Rendelkezel gépészmérnök vagy technikus végzettséggel? Ne keress tovább, ez a pozíció Neked szól! :) Partnerünk világszínvonalú gyártócég. Fő profiljuk egyedi, nagyméretű és kis darabszámú hegesztett, forgácsolt acélszerkezetek és alkatrészek gyártása, valamint szerelése. Az Ő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 21 nap múlva