ONSITE RECRUITER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Csongrád megye

Munkaterület: HR, Munkaügy

Pozíciószint: Specialista

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Világhírű kisállateledel márkákat működtető multinacionális vállalathoz keressük kihelyezett munkatársunkat

pozícióba, Csongrád megyei munkavégzéssel.

Nem csak mi állítjuk, hogy jó nála dolgozni: Ügyfelünk többször elnyerte Európa legjobb multinacionális munkahelyének címét.

Miért keresünk?
  • Ügyfelünk új beruházások miatt egy igen nagy létszámbővülést tűzött ki céljául. Ennek sikeres menedzseléséhez a Beck & Partners támogatását kérte.
  • Velünk állsz majd munkaviszonyban, de fizikailag a vállalatnál végzed a munkád, csak náluk és nekik dolgozol majd a projekt során.
  • A projekt hossza rajtad is múlik, várhatóan 6-8 hónap lesz. Ezt követően, kölcsönös szimpátia esetén örömmel látunk a Beck & Partners csapatában!
Milyen feladatok várnak Rád?
  • Toborzási, kiválasztási feladatok ellátása különböző területeken (jellemzően szellemi pozíciók a gyártásban, kifejezetten mérnöki, műszaki, logisztikai pozíciók toborzása)
  • Hirdetések kezelése, adatbázisok használata, jelöltek felkutatása
  • Potenciális jelöltek előszűrése, interjúk szervezése
  • AC-k szervezése, lebonyolítása
  • Szakmai vezetőkkel rendszeres egyeztetés, kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
A pozíció betöltéséhez szükséges rendelkezned:
  • End to end toborzási tapasztalattal – alapvetően önállóan, de szükség esetén támogatással kell lebonyolítanod a recruitment folyamatokat
  • Erős, magabiztos angol nyelvtudással – a pozíciók többségében tesztelned kell a jelöltek nyelvtudását, beszélned és egyeztetned kell a vezetőkkel
  • Határozott fellépéssel – pozíciód kulcsfontosságú és komplex lesz, így a magabiztosság elengedhetetlen
  • Rugalmassággal – mivel Ügyfelünk Csongrád megyei helyszínén kell a munkát ellátni, ezért hetente legalább 3-4 napot kell ott töltened
Mit kínálunk neked?
  • Szakmai tapasztalatodhoz és elképzeléseidhez igazodó fix alapbért
  • Eredményeid után korrekt jutalékot (átlátható, tervezhető, meghatározott jutalékrendszerben)
  • Minden munkavégzéshez szükséges eszközt: laptop, mobiltelefon, adatbázis hozzáféréseket, munkádat segítő szoftvereket
  • Ritkán adódó szakmai fejlődési lehetőséget, melynek keretében megismerheted egy multinacionális gyártócég mindennapjait, toborzási sajátosságait és professzionalizmusát
  • Ha nem a közelben laksz, de szívesen utazol, akkor céges gépjárművet is biztosítunk számodra. Amennyiben szállásra van szükséged a Csongrád megyében töltött munkanapokon, biztosítjuk számodra!
Ami még fontos:
A Beck & Partners színeiben, kihelyezett munkatársként fogsz tevékenykedni. Az első 6-8 hónapban csak Ügyfelünk számára végzel majd a toborzási feladatokat. Ezután, ha továbbra is szívesen dolgoznál velünk, megismerkedhetsz a többi ügyfelünkkel, munkádat pedig budapesti irodánkban, vagy akár otthonról is végezheted!

Ha ez a lehetőség Neked szól, ne habozz, mi is szeretnénk minél hamarabb megismerni! :)

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Győr-Moson-Sopron megye

Munkaerőkölcsönzésben, Hr területen szerzett tapasztalattal, jó piaci ismerettel keresünk új munkatársat HR szolgáltató cég részére az alábbi pozícióba.

A hirdetés lejár 22 nap múlva
HR, Munkaügy | Budapest

A Beck & Partners Kft. most már 15 éve működő, magyar munkaerő-közvetítő cég. Nagy- és kisvállalatoknak toborzunk országos szinten szektortól és szakterülettől függetlenül szakembereket. Most bővülés miatt keresünk új kollégát. Ha már eltöltöttél minimum 3 évet toborzás-kiválasztás területén ügynökségnél, és szeretnél feljebb lépni a ranglétrán, lehetőségünk most Neked szól! A vezetői tapasztalat előny, de fontosabbak a soft skillek és a toborzás területének mély ismerete. Olyan embert keresünk, aki képes operatív szinten irányítani senior és junior recruiterek, sourcerek munkáját és párhuzamosan még szívesen dolgozna pár toborzási projekten is. Ez utóbbi azért fontos, mert úgy gondoljuk a vezetőnek példát kell tudnia mutatni, szakmailag megkérdőjelezhetetlennek kell lennie. Ügyfélkörünk és pozíciónk vegyes szakterületűek, így elengedhetetlen, hogy legyen tapasztalatod többféle terület toborzásában is: pl. mérnök, pénzügyi, logisztikai és egyéb területeken.

A hirdetés lejár 118 nap múlva

Beck & Partners Kft. egy több mint 15 éve működő, magyar tulajdonú munkaerő-közvetítő cég. Fizikai munkaerő toborzásától kezdve felsővezető keresésekig minden területen vállalunk megbízásokat. Országos ügyfélportfólióval dolgozunk, emellett párhuzamosan több fejlesztési projektet menedzselünk. Meglévő csapatunk folyamatos bővítése miatt keresünk új kollégát a következő pozícióba: