ÁRUHÁZVEZETŐ (VESZPRÉM)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Veszprém megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk kereskedelmi területen tevékenykedő, dinamikusan növekvő, több országban jelenlévő nagyvállalat.

Jelenleg az alábbi pozícióba keresnek új munkatársat:

ÁRUHÁZVEZETŐ
(VESZPRÉM)

Áruházvezetőként feladataid a következők lesznek:
  • Az áruház zavartalan működésének biztosítása a vásárlói elégedettség érdekében
  • Az értékesítés és logisztikai folyamatainak megszervezése, irányítása
  • 18-20 fős csapat vezetése, munkáltatói jogkör gyakorlása
  • A feladatok delegálása, megvalósításának ellenőrzése
  • A munkavállalók betanítása, oktatásuk felügyelete
  • Ügyfélkör bővítése, partnerekkel fennálló kapcsolatok ápolása
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése, riportok készítése
  • A vállalat vezetése által kitűzött és jóváhagyott üzleti stratégia megvalósítása
A pozíció betöltéséhez szükséges:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Minimum 3 év vezetői tapasztalat
  • Erős felhasználó szintű MS Office ismeretek
  • Kimagasló problémamegoldó és szervezői képesség, felelősségteljes, elkötelezett munkavégzés, kiváló kommunikációs- és tárgyalási készség
Amit Partnerünk kínál:
  • Versenyképes jövedelem, amit az interjún részleteznek is Neked
  • Céges mobiltelefon (magánhasználtra is)
  • Céges laptop
  • Speciális vállalati kedvezmények
  • Tervezhető munkaidő, szabad hétvégét biztosítanak
  • Változatos, fejlődési lehetőséget jelentő feladatok
Munkavégzés helye:
  • Veszprém
Kattints az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra és küldd el szakmai önéletrajzod!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Ügyfelünk teljes körű és professzonális munkásszállás szolgáltatást kínál B2B ügyfeleik számára. 5 fős sales csapatukba keresünk most új kollégát az új piaci kapcsolatok kiépítésére, hunter sales tevékenységek képviseletére az alábbi pozícióba: SENIOR ÜZLETKÖTŐ (B2B SZEGMENS)

A hirdetés lejár 1 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Győr-Moson-Sopron megye

Munkaerőkölcsönzésben, Hr területen szerzett tapasztalattal, jó piaci ismerettel keresünk új munkatársat HR szolgáltató cég részére az alábbi pozícióba.

A hirdetés lejár 22 nap múlva