MARKETING VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Marketing, PR, Média

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Több évtizedes múltra visszatekintő kereskedelmi nagyvállalat keres budapesti központjába új kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Marketing aktivitások tervezése, megvalósítása és visszamérése
  • 6 fős szakmai csapat vezetése, támogatása
  • A forgalmazott prémium márkák sikeres fejlesztése, promótálása
  • Cég forgalmának és piaci részesedésének növelése kreatív marketing megoldásokkal
  • A kereskedelem aktív támogatása, akciókkal, kampányok tervezésével és operatív megvalósításával
  • A marketing területen felmerülő költségek felelősségteljes kezelése
  • Partnerekkel kötött szerződések menedzselése
  • Vevőtalálkozók és rendezvények szervezése, kapcsolattartás partnereinkkel
  • Elemzések, mérések, kimutatások készítése
Elvárásaink:
  • Több éves marketinges és kereskedelmi gyakorlat
  • Legalább 5 éves vezetői tapasztalat
  • Több éves rutin B2B és B2C marketing kommunikációban
  • Magas minőség, precizitás és igényesség a munkavégzésben
  • Gyakorlatias gondolkozás, célokra és feladatokra fókuszálva, határidők betartása
  • Felsőfokú végzettség elvárás, tárgyalóképes angol nyelvtudás előny
Amit kínálunk:
  • A XIII. kerületben található a cég központja, jól megközelíthető helyen
  • A csomag része a versenyképes jövedelem, céges autó, laptop, felső kategóriás mobiltelefon
  • Általában saját megoldásokkal dolgoznak, szükség esetén ügynökségeket, külsős partnereket is bevon a cég
  • Modern irodai környezetet és étkezési lehetőség
  • Magas szintű, saját fejlesztésű vállalatirányítási rendszer, amely naprakész adatokkal támogatja a munkát

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, az alábbi gombra kattintva adhatja le jelentkezését, önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Ügyfelünk az egyik legismertebb magyar édesipari gyártó és kereskedelmi cég. Történetünk az 1900-as évek elején kezdődött, mikor egy lelkes, cukrásznak tanuló fiatal eltanulta a marcipán készítésének mesterségét. Az évek elteltével kreativitása egyre jobban kibontakozott és szenvedélye nem csak családjára, de az egész cukrász mesterségre nagy hatást gyakorolt. Generációk generációra emlegetik a mai napig is a nevét… hiszen ha marcipánról és művészetről együtt van szó, mindenkinek egy dolog jut eszébe… Pilisvörösvári üzemükbe keresik új kollégájukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Marketing, PR, Média | Pest megye

A hirdetés lejár 20 nap múlva
Marketing, PR, Média | Budapest

Megbízónk száznál több hazai és nemzetközi ügyfelének sikeres kampányaiért felelős PPC csapatának új tagját keressük az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 32 nap múlva