TERMÉKMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Specialista

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban vagy Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk közel 125 éve az amerikai közlekedési, villamos energia, valamint gyártási és egészségügyi fejlesztések egyik legmeghatározóbb vállalata.

Széles területet lefedő innovációival és felfedezéseivel úttörő szerepet játszanak olyan ipari technológiák megalkotásában, amelyek kulcsfontosságú változásokat hoznak és hozzájárulnak egy fenntartható, biztonságos jövő megteremtéséhez.

Dinamikusan fejlődő csapatuk új tagját keressük

pozícióba.

Feladatok:

  • Termékgazda a kijelölt területeken,
  • Üzleti és minőségügyi folyamatok fejlesztését célzó változtatások ösztönzése és betartásuk biztosítása,
  • Termék- és folyamatszakértői támogatás nyújtása az új termékek bevezetésével kapcsolatban,
  • Minőségi és biztonsági előírások meghatározása és végrehajtása; biztonsági és ergonómiai projektek vezetése és támogatása,
  • Projektalapú csapatok vezetése; változtatások és fejlesztések tervezése, és azok időben történő megvalósítása,
  • Aktív részvétel a termelési értekezleteken, valamint a folyamatos anyagáramlás és a folyamatok kiválóságának biztosítása vezetőként,
  • A biztonságos, minőségi és költséghatékony javítási folyamat technikai eszközeinek kezelése, fejlesztése és megvalósítása,
  • Belső és külső követelményeknek, valamint az üzleti igényeknek megfelelő színvonal biztosítása,
  • Termékminőség folyamatos ellenőrzése,
  • LEAN alapelvek alkalmazása a mindennapi munkavégzés során,
  • Egyéb munkakörhöz kapcsolódó feladatok elvégzése.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (mérnök, fizika, kémia, matematika vagy informatika területen),
  • 1-3 év gyártási területen szerzett tapasztalat multinacionális környezetben,
  • Képesség RCCA alkalmazására a problémák azonosításához és elemzéséhez,
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás - legalább középfokú szinten,
  • Kiváló interperszonális képességek,
  • Képesség kisebb csapat vezetésére,
  • Hatékony problémamegoldó készség,
  • Párhuzamosan futó projektek koordinálásának képessége,
  • Elemzési és adatmegjelenítési készség,
  • Szervezési készségek.

Előnyök:

  • Msc végzettség repülés, energetika vagy géptervezés szakirányon,
  • 3-5 év tapasztalat gyártási területen,
  • SAP ismeret és LEAN ismeret (6 Sigma alapelvek és eszközök),
  • Kutatás-fejlesztésben és termékbevezetésben szerzett tapasztalat,
  • Tapasztalat 3D tervezésben (NX, Solid Edge, Catia…), 3D nyomtatási technológiában,
  • Tapasztalat termékbevezetésben vagy minőségügyben,
  • Légiközlekedési szabályozási rendszer ismerete és gyakorlati alkalmazása,
  • Adatmegjelenítési készségek.

Juttatások:

  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés,
  • Kiemelkedő bónusz és cafeteria rendszer,
  • Munkába járás támogatása,
  • Változatos technológiák, projektek,
  • Szakmai fejlődés támogatása.

Munkavégzés helye: Pest megye, Budapesttől kb. 30 km-re (M3-as autópálya útvonala).

Munkaidő: Hétfőtől péntekig - rugalmas munkarend.

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra angol és magyar önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!