LEAD PRODUCT ENGINEER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Specialista

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk közel 125 éve az amerikai közlekedési, villamos energia, valamint gyártási és egészségügyi fejlesztések egyik legmeghatározóbb vállalata.
Széles területet lefedő innovációival és felfedezéseivel úttörő szerepet játszanak olyan ipari technológiák megalkotásában, amelyek kulcsfontosságú változásokat hoznak és hozzájárulnak egy fenntartható, biztonságos jövő megteremtéséhez.

Dinamikusan fejlődő csapatuk új tagját keressük

pozícióba.

Feladatok:

  • Termék- és folyamatgondozás:
    - a termékminőség folyamatos figyelemmel kísérése,
    - folyamatos anyagáramlás biztosításának felügyelete,
    - szükség esetén korrekciós intézkedések koordinálása,
    - a javítási folyamatok termékközpontú mérnöki támogatása,
  • Folyamatos jelenlét a gyártásban a biztonságos, minőségi és költséghatékony folyamatok biztosításának érdekében,
  • Kisebb projektalapú csapatok vezetése,
  • Hatékony EHS és RCA biztosítása; biztonsági és ergonómiai projektek vezetése és támogatása,
  • Új termékbevezetések és egyéb projektek koordinálása, vagy ezekben való részvétel,
  • LEAN alapelvek alkalmazása a mindennapi munkavégzés során,
  • Műszaki dokumentációk készítése, naprakészen tartása.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi mérnöki VAGY műszaki végzettség (preferáltan mérnöki, fizikai, kémiai, matematikai vagy informatikai területen),
  • Legalább 4 év termékmérnöki/ipari mérnöki/gyártástámogató mérnöki/gyártás technológusi tapasztalat nemzetközi gyártócégnél (preferáltan felületkezelési, megmunkálási vagy hőkezelési területen)
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás - legalább középfokú szinten,
  • Kiváló interperszonális képességek,
  • Képesség kisebb csapat vezetésére,
  • Hatékony problémamegoldó készség,
  • Párhuzamosan futó projektek koordinálásának képessége,
  • Elemzési és adatmegjelenítési készség,
  • Szervezési készségek.

Előnyök:

  • Főiskolai vagy egyetemi Msc diploma mérnöki vagy műszaki területen,
  • SAP ismeret és LEAN ismeret (6 Sigma alapelvek és eszközök),
  • Új termékek bevezetésében szerzett tapasztalat,
  • 3D modellezés NX, Solid Edge, Catia vagy ezzel egyenértékű program ismerete,
  • 3D nyomtatásban szerzett tapasztalat,
  • Tapasztalat termék, új termék bevezetése és/vagy minőségfejlesztés területén,
  • A légiközlekedési szabályozási rendszer gyakorlati alkalmazása.

Juttatások:

  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés,
  • Kiemelkedő juttatási csomag,
  • Kihívást jelentő munka professzionális és multinacionális környezetben,
  • Dinamikus, innovatív nemzetközi munkahely kiváló növekedési és fejlődési lehetőségekkel,
  • Jó munkahelyi légkör a sokszínűséget és befogadást elősegítő szervezeti kultúrában,
  • Professzionális munkaeszközök,
  • Telephelyükön minőségi ételeket kínáló étterem áll a munkatársak rendelkezésére, ahol egészségesen és rendkívül kedvező árakon étkezhetnek,
  • Az épületben van bankautomata, banki és biztosítási tanácsadás, színház/koncertjegy vásárlási lehetőség, könyvkölcsönzés és saját Pick Pack pont is,
  • Helyben megtalálható saját fitness termük, squash pályájuk, sportpályáik és szaunák adnak egyedülálló lehetőséget a sportoláshoz, kikapcsolódáshoz,
  • Rugalmas munkaidő.

Munkavégzés helye: Pest megye, Budapesttől kb. 30 km-re (M3-as autópálya útvonala).

Munkaidő: Hétfőtől péntekig - Rugalmas munkaidő - A Vezetőséggel való egyeztetés szerint rugalmasan alakítható.

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra angol és magyar önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Heves megye

Partnerünk egy nyomtatott áramkör gyártására specializálódott, nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező vállalat. Eger melletti gyáregységük bővítése miatt keresnek új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 20 nap múlva
Gyártás, Termelés | Somogy megye

Megbízónk kaposvári székhelyű és telephelyű, magyar családi tulajdonú, közel 30 éve működő vállalkozás, akik jellemzően export piacra gyártanak különböző fémalkatrészeket. A cég fő profilja a lemezmegmunkálás, amelynek keretében az alumínium, acél és rozsdamentes lemeztermékek megmunkálását és ehhez kapcsolódó teljeskörű szolgáltatások nyújtását végzi. A cég jelenleg körülbelül 110 embernek ad munkát. Számukra keresünk most új, akár pályakezdő kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 30 nap múlva