PROJEKTMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy amerikai tulajdonban lévő, autóipari termelő vállalat, amely Magyarországon 1994 óta van jelen. Termékeiket olyan autókban használják fel, mint pl. BMW, Volvo, Ford, VW.

A hosszú távú terveinknek megfelelően fiatalos és lendületes csapatukba keresnek most

pozícióba új kollégát.
Főbb feladatok:
  • Műanyag alkatrész  projektek megvalósításának irányítása a szerszámozástól az alkatrész jóváhagyásig
  • Szerszámozás szükségletének meghatározása
  • Projekt folyamán műszaki változtatások menedzselése
  • Új gyártóeszközökkel szembeni követelmények kialakítása és folyamatba állítása
  • Költségkalkulációk készítése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Műanyagipari szerszámkonstrukciós ismeretek
  • Erős, kommiunikáció képes angol nyelvtudás
  • Proaktív hozzáállás
Előny:
  • CAD szoftverek ismerete, CATIA,CREO
  • Német nyelv ismeret
Amit kínálnak:
  • Piacképes bércsomag
  • Folyamatos fejlődési lehetőség szakmailag
  • Nemzetközi környezet
Munkavégzés helye:
  • Halásztelek
Amennyiben felkeltette érdeklődésedet a lehetőség, küldd el részünkre frissített szakmai önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Magas szinten robotizált, modern üzemi környezetben lévő autóipari beszállító ügyfelünk számára keresünk a fröccsöntő szerszámok folyamatos karbantartására kollégát az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 9 nap múlva
Gyártás, Termelés | Győr-Moson-Sopron megye

Ügyfelünk a világ egyik vezető vasalatgyártó vállalata,akik speciális szaktudással rendelkeznek a nyílászárók, lakat-és zárgyártás területén. Bővülés miatt keresik új csapattagukat SZERSZÁMKÉSZÍTŐ pozícióba 3 műszakos munkarendbe.

A hirdetés lejár 23 nap múlva