HÁLÓZATI RENDSZERMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Szakközépiskola Gimnázium Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

A legmodernebb technológiával szeretne dolgozni?

Már csak egy sikeres cég kell, ahol lehetősége nyílik erre!

Partnerünk az online pénztárgépek hazai piacvezető adatkommunikációs szolgáltatója
bővülés céljából

pozícióba keresi új kollégáját.

Lehetővé teszik ügyfeleik számára, hogy megfeleljenek az adóhatóság felé történő, törvényerejű rendeletben előírt adatszolgáltatási kötelezettségeiknek.
Feladatok:
  • Hálózat fejlesztés és üzemeltetés,
  • Hálózati eszközök felügyelete,
  • Hibajegyek kezelése,
  • Adatbázis kezelés, információk kinyerése,
  • SIM provisioning,
  • Partneri hálózati eszközök működésének támogatása,
  • Logok elemzése.
Elvárások:
  • Min. középfokú IT végzettség,
  • Legalább 1-3 éves adminisztrátori, üzemeltetői tapasztalat LINUX területen,
  • Webkiszolgálók / webszerverek ismerete (elsősorban APACHE),
  • Hálózati eszközök ismerete,
  • Virtualizációban szerzett jártasság (elsősorban VMware vagy RedHat virtualizáció).
Előnyök:
  • Magabiztos tapasztalat LDAP vagy Radius használatában,
  • Unix ismerete,
  • DNS ismeretek,
  • Mobil hálózati ismeretek (GSM, LTE 450, NBIoT),
  • KVM virtualizáció ismerete,
  • Monitoring rendszer ismerete (ideálisan Zabbix),
  • E-mail szerver ismeret (Postfix),
  • Backup szoftver ismeret (Bacula),
  • Adatbáziskezelés,
  • SQL ismeretek.
  • Hibajegy kezelő rendszerek ismerete.
Juttatások, ajánlat:
  • Home office lehetőség,
  • Stabil, felelősségi körnek megfelelő jövedelem, laptop és mobiltelefon,
  • Változatos, kihívásokkal teli, érdekes munkakör hosszú távú szakmai fejlődési lehetőséggel,
  • Színvonalas, modern iroda,
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony egy stabilan növekvő vállalatnál.
Munkavégzés helye: Budapest III. kerület.

Munkaidő: hétfőtől péntekig napi 8 órában (törzsidő: 9.00-15.00 óráig), valamint minden 4. héten készenlét.

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Pest megye

Megbízónk állateledel- és takarmánygyártásra és forgalmazásra specializálódott cégcsoport. 5 gyártó telephelye informatikai infrastruktúrájának teljes körű üzemeltetésére keresünk új munkatársat a következő pozícióba, akár azonnali kezdéssel:

A hirdetés lejár 10 nap múlva