ANIMÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pályakezdő, Gyakornok

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretnéd egy vidám csapat tagjaként játékkal tölteni a napjaidat úgy, hogy még fizetést is kapsz érte?

Megbízónk az interaktív családi élményközpontként működő KockaPark, amely a világhírű LEGO® építőjátékok elképesztő felhozatalát bocsátja az alkotókedvű kicsik és nagyok rendelkezésére. Szolgáltatásuk közt szerepel a játszóházi kitelepülés, születésnapi gyerekzsúr és élvezetes csapatépítő tréningek szervezése, amelyek lebonyolításához keresnek új munkatársat.

Számukra keresünk lelkes, fiatalokat

ANIMÁTOR

pozícióra a Vekop.8.3.2 Ifjúság Garancia Program keretein belül.
Feladataid lennének:
  • A rendezvények lebonyolításában való aktív részvétel
  • Érkező vendégek eligazítása, informálása
  • Születésnapi zsúrok lebonyolítása és egyéb rendezvényeken való aktív részvétel
  • Játékos foglalkozások
  • Tárlatvezetés
Elvárások:
  • Iskolarendszerű oktatásban szerzett OKJ végzettség
  • 25. évet be nem töltött életkor
  • Jelenleg nem áll nappali tagozatos hallgatói jogviszonyban
Amit biztosítunk:
  • Bejelentett munkaviszony
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Biztos munkahely, akár hosszú távú munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XXII. kerület, Campona
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Győr-Moson-Sopron megye

Magánszakács állás Mosonmagyaróváron! Ez egy érdekes lehetőség! Te lennél privátséf? Ha kellő tapasztalattal rendelkezel a gluténmentes, laktózmentes, tradicionális ételek elkészítésében, jól ismered a világ konyháit főként a keleti ízvilágot akkor ez a Te lehetőséged, hogy kipróbáld magad az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 22 nap múlva
Vendéglátás, Idegenforgalom | Budapest

Szeretnél egy nagy múltú étterem tagja lenni? Számodra a legfontosabb a vendégélményről való gondoskodás és releváns tapasztalattal is rendelkezel? Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, ez a pozíció Neked szól!

A hirdetés lejár 27 nap múlva