K+F PROJEKT TANÁCSADÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Oktatás, Tudományos terület

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a K+F piac szereplőinek nyújt innovációs tanácsadást, valamint ehhez kapcsolódóan jogi és pénzügyi háttértámogatást. Sikereik eredményeként bővülő csapatukba keresünk új kollégát

pozícióba.
Feladatok:
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, előzetes igényfelmérés
  • Ügyfelek helyszíni látogatása (országosan), az adott fejlesztési igény megismerése
  • Az innovációs probléma feltárása, leírása
  • Stratégiai tervezés, projekt generálás
  • Közreműködés a kutatás-fejlesztési minősítés megszerzésében
  • Részvétel iparjogvédelmi eljárásokban
  • A projektek szakmai támogatása, menedzselése
Jelentkezz, ha megfelelsz az alábbi feltételeknek:
  • Természettudományi karon szerzett felsőfokú végzettség (preferáltan: fizika-matematika, fizika-kémia, fizika-biológia, fizika-informatika) - A természettudományos háttértudás elengedhetetlen az összetettebb problémák megértéséhez és szakszerű megfogalmazásához
  • Nyitottság az innovációs terület, K+F projektek iránt
  • Középfokú szakmai angol nyelvtudás (szakdokumentációk, iparjogvédelmi dokumentáció értelmezése, előkészítése és riportok elkészítése esetén)
  • Elemző, kreatív szemléletmód
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat
Előny:
  • TDK tevékenység
  • K+F projektek területén szerzett tapasztalat
Amit a cég kínál:
  • Intenzív képzés a betanulási időszakban, pártfogó szakmai támogatásával
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Teljes munkaidős alkalmazotti státusz
  • Piacképes fizetés
  • Rugalmas munkaidő
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Kulcsos autó biztosítása az ügyféllátogatásokhoz
Munkavégzés helye:
  • Budapest, V. kerület / partnerlátogatás esetén akár országos
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!