LOGISZTIKAI ÉS KÉSZLETGAZDÁLKODÁSI ÜGYINTÉZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk, a Kvint-R Irodatechnikai és 3D Nyomtatási Kft. egy 24 fős, 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozás. 1991 óta jelentős szereplő az irodai és 3D nyomtatók hazai piacán.

A kereskedelmi osztályuk bővülése miatt új munkatársat keresünk számukra

pozícióba,
teljes 8 órás, vagy 6 órás részmunkaidőben

Főbb feladatok:

  • A vállalatirányítási rendszerben (ERP) szállítói rendelések generálása, ellenőrzése és a szállító által elvárt formátumban elküldése
  • Szállítói visszaigazolás tételes ellenőrzése és elfogadása
  • A szállítói rendeléshez kapcsolódó fuvar szervezése: ajánlatkérés szállítmányozó cégektől, megfelelő ajánlat kiválasztása, szállítás megrendelése
  • Szállítással kapcsolatos dokumentumok, engedélyek (pl. vámügyintézés, EKÁER, ADR) intézése
  • Kapcsolattartás a szállítók és a szállítmányozó cégek munkatársaival, megfelelő információcsere elősegítése, problémák kezelése, szállítmány várható érkezésének nyomon követése
  • Az ERP készletgazdálkodási folyamatainak segítségével optimális készletszint beállítása
  • Az ERP-ben a terméktörzs karbantartása, szállítói cikkszám-, ár- és termékváltozások lekövetése
  • Raktáros helyettesítése távollét, vagy segítése annak túlterheltsége esetén
Elvárások:
  • Legalább középfokú szakmai végzettség
  • Stabil logisztikai, szállítmányozási szakmai alapismeretek
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább fél év gyakorlat
  • Excel magas szintű felhasználói szintű ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban is
  • Bármilyen integrált vállalatirányítási rendszer (ERP) kezelésében szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség, precizitás
Juttatások, ajánlat:
  • 8 órás teljes állás vagy 6 órás részmunkaidő
  • Tapasztalattól függően havi nettó 270-330 ezer Ft közötti munkabér
  • Havi bruttó 28.000 Ft értékű cafeteria juttatás
  • 13. havi fizetés a cég profitcéljának elérése esetén
  • Stabil, megbízható cég
  • Kellemes, családias munkahelyi környezet
  • Önálló, felelősségteljes munkakör

Munkaidő:

  • Teljes munkaidő esetén hétfő-péntek, 8:30-17:00
  • Részmunkaidőben megállapodás szerint
Munkavégzés helye:
  • Budapest, VIII. kerület, Tisztviselőtelep

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy frissített szakmai önéletrajzával, bérigénye megjelölésével jelentkezzen a rendszerünkön keresztül.

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Szeretnél egy multinacionális vállalatnál dolgozni? Szívesen lennél egy teljes új, innovációs csapat tagja? Van affinitásod olyan munkavégzésre, ahol egy hetet Budapesten, egy másikat pedig külföldön töltesz? Ha a fentiekre a válaszod igen, ez a TE POZÍCIÓD! Partnerünk olyan különleges szakembert keres, aki elképzeli és meg is valósítja az új ötleteket, az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 5 nap múlva

Szeretne hosszú távon elhelyezkedni a világ egyik legnagyobb ipari beszállító cégénél? Olvasson tovább, ez a pozíció Önnek szól! Külföldi érdekeltségű, szerszám nagykereskedelmi vállalat új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 8 nap múlva

Megbízónk egyszemélyes cégből, közel egy évtized alatt Magyarország piacvezető kosárlabda termékekkel foglalkozó üzletévé vált. Titkuk a szakértelem és hozzáállás. Nekik ez nem munka, inkább hobbi. Csapatukba keresünk az alábbi pozícióba kollégát:

A hirdetés lejár 21 nap múlva