MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ (B2B)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest Országos

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Partnerünk szünetmentes hálózati áramellátó berendezésekkel és komplett szünetmentes megoldásokkal foglalkozik. Az áramellátás megoldásai mellett teljes körű szaktanácsadást, rendszer telepítést, országos szervizszolgáltatást is nyújtanak ügyfeleik részére.

Értékesítő csapatukat új munkatárssal bővítenék

MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ

pozícióba.
Az alábbi feladatok várnak Rád:
  • Az értékesítési terület – IT szektori jelenlét - fejlesztése
  • Új ügyfelek szerzése - országos szintű partnerek látogatása
  • A Kft. által forgalmazott termékek (áramellátó rendszerek és kiegészítők) és szolgáltatások projekt értékesítése (B2B)
  • Teljes értékesítési folyamat kezelése (Presales … After-sales)
  • Műszaki támogatás nyújtása az ügyfeleknek
  • Lead management
  • Árajánlatok kidolgozása
  • Kapcsolódó marketing tevékenységek elvégzése

Szeretnénk, ha rendelkeznél az alábbi kompetenciákkal:
  • Minimum 3 év B2B projekt értékesítési tapasztalat
  • Minimum középfokú műszaki végzettség, műszaki affinitás
  • Alapfokú angol nyelvtudás (írott műszaki anyagok megértése, levelezés)
  • Magas felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány - aktív vezetői gyakorlat
  • Agilis, talpraesett, önálló felelősségteljes munkavégzés, jó kapcsolatteremtő és tárgyalási képesség

Előnnyel indulsz:
  • Villamosmérnök vagy egyéb felsőfokú műszaki végzettség megléte
  • Erősáramú villamos termékek szakterületen szerzett értékesítési tapasztalattal
  • Műszaki területen szerzett értékesítési tapasztalattal
  • Élő IT területi és gyártói beszerzéshez kötött kapcsolatrendszer

Amit a cég nyújt:
  • Versenyképes bér + teljesítmény arányos prémium
  • Céges gépkocsi, notebook, mobiltelefon
  • Magyar tulajdonú barátságos cégkultúra
  • Hosszútávú, biztos szakmai karrier

Munkavégzés helye:
  • Ország egész területén történő munkavégzés
  • budapesti központi iroda (14. kerület)

Amennyiben szeretnél jelentkezni a meghirdetett állásra, töltsd fel frissített önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Our partner is a leading European specialist in the development and marketing of innovative and sustainable aluminium solutions for windows, doors, curtain walls, sliding systems, sun screening and conservatories. Driven by energy-efficiency and the willingness to take responsibility for the environment. In our current team, we are now looking for SALES ENGINEER (ALUMINIUM SYSTEMS AND SOLUTIONS) who will do his best to keep the company in the lead.

A hirdetés lejár 40 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Országos

Partnerünk az építőipari megoldások egyik nemzetközi piacvezető és leginnovatívabb szolgáltatója. Folyamatosan bővülő feladataik ellátására dinamikus személyiségű munkatársat keresünk műszaki csapatukba épületgépészeti divíziójába, az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 13 nap múlva

Partnerünk vezető európai vállalat az ablakok, ajtók, függönyfalak, tolórendszerek, napellenzők és télikertek innovatív és fenntartható alumínium megoldásainak fejlesztésében és értékesítésében. A vállalat tevékenységének hajtóerejét az energiahatékonyság és a környezetért történő felelősségvállalási szándék vezérli. Jelenlegi csapatukba bővítés miatt keresünk új munkatársat, aki mindent megtesz a vállalat élen tartása érdekében.

A hirdetés lejár 26 nap múlva