FUVARSZERVEZŐ MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk osztrák tulajdonú, Európa egyik vezető gyümölcsfeldolgozó, gyümölcslégyártó és forgalmazó vállalatcsoportja. Céljaik elérésében a folyamatos technológiai fejlesztés mellett munkatársaik szaktudására, tapasztalatára támaszkodnak.

A cégcsoport magyarországi leányvállalata dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatába keresünk új munkatársat

pozícióba.
A következő feladatokat kell ellátnod:
  • A cég logisztikai folyamataihoz kapcsolódó napi operatív feladatok elvégzése
  • Import fuvarok szervezése, rendelések kezelése, komplett és részrakományok szervezése
  • Az export kiszállítások zavartalan lebonyolításához szükséges feladatok elvégzése
  • Export kiszállításokhoz szükséges dokumentációk előkészítése, illetve megrendelése külső szolgáltatóktól és reklamációkezelés
  • Rendelések felvétele, rendelés visszaigazolások elkészítése, esetlegesen árak ellenőrzése, rögzítése SAP rendszerben modulban
  • Árukészletek és értékesítési előjelzések ellenőrzése
  • Szállítmányozói és egyéb logisztikai riportok karbantartása, frissítése
  • Szerződött logisztikai szolgáltatókkal való kapcsolattartás, ajánlatkérések elkészítése, ajánlatok kiértékelése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, anyavállalattal, leányvállalatokkal, export vevőkkel
Partnerünk elvárásai feléd:
  • Logisztikai vagy gazdasági legalább középfokú végzettség
  • Legalább 1-3 éves hasonló területen szerezett tapasztalat
  • Folyamat- és rendszerszemlélet, analitikus gondolkodás jellemez
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Erős kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • MS Excel-t magas szintű ismerete
  • Precizitás, proaktivitás, csapatmunkára való képesség
Amit leendő munkatársnak nyújtanak:
  • Home office lehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Kihívásokkal teli, változatos munkakör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Összetett juttatási csomag
Munkavégzés helye:
  • Budapest, 17. kerület - Tömegközlekedéssel könnyedén megközelíthetőek (Keleti, Örs vezér tér felől többféle járattal)

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!