ÉPÍTÉSVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk, a betonEPAG Kft. egy 36 éves, magyar tulajdonban lévő építőanyaggyártó cég.

VIII. kerületi ingatlanfejlesztéshez keresünk számukra

munkatársat, azonnali kezdési lehetőséggel.

Főbb feladatok:

  • Magasépítési projektek lebonyolítása
  • A projekt csapat koordinálása
  • Kapcsolattartás a műszaki ellenőrrel, alvállalkozókkal
  • Naprakész adminisztráció vezetése
  • Alvállalkozók munkájának irányítása, ellenőrzése
Elvárások:
  • Építész, vagy építőmérnöki illetve építő, vagy építész technikusi végzettség
  • Irányítási szervezési gyakorlat (néhány év), ütemtervek készítése, balesetvédelmi rendtartás
  • AutoCAD, vagy ArchiCAD ismerete
  • Költségvetés készítésben, anyagkiírásban való jártasság
Előny:
  • FMV jogosultság előny (elsősorban saját erős munkák naplóvezetése és igazolása kell, szerkezetépítés vállalása nem tartozik ide)

Juttatások, ajánlat:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Végzettségnek és tapasztalatnak megfelelő, versenyképes fizetés
  • Dinamikusan fejlődő cég, stabil háttér a szakmai fejlődéshez

Munkaidő

  • 8 óra, de a feladatok elvégzéséhez túlóra lehetséges

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy frissített szakmai önéletrajzával, bérigénye megjelölésével jelentkezzen a rendszerünkön keresztül.

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Partnerünk épületgépészeti automatika és a hozzá tartozó erősáramú rendszerek tervezésével és kivitelezésével foglalkozó vállalat. Több új projekt is nyílik most náluk, így csapatukba keresünk új kollégát automatika kivitelezések lebonyolítására, az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Baranya megye

Partnerünk vezető szerepet tölt be a vízépítés, a vízgazdálkodás, illetve a környezetvédelem területein. Vízépítési projektekkel foglalkozó műszaki csapatukba keresünk most szakembert.

A hirdetés lejár 27 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Veszprém megye

Szeretne egy stabilan növekvő építőipari vállalatnál dolgozni? Szeretne részese lenni Magyarország értékeinek megőrzésében? Szeretné Magyarország egyik legszebb épületének a renoválását megvalósítani? Akkor olvasson tovább, mert ezt a lehetőséget Önnek találták ki. Ügyfelünk közel 6 évvel ezelőtt alakult 100%-ban magyar tulajdonú építőipari vállalkozás. Tevékenységeik között megtalálhatóak: épületüzemeltetés, ipari létesítmények megvalósítása, műemlék védelem Ha szeretne egy profi csapathoz csatlakozni, akkor várjuk jelentkezését.