JUNIOR CONTROLLING TANÁCSADÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Ha megtanultad már a könyvvizsgálat alapjait, de egészben szeretnéd látni a teljes tanácsadási folyamatot!
Ha szereted az alapos betanítást, ahol működő módszertanokat tanulhatsz már az onboarding során!
Ha szívesen kapcsolódsz be a digitalizációs folyamatok kapcsán a CONTROLLING világ reneszánsz korszakába!
Akkor ez a pozíció Neked szól!

Ügyfelünk több, mint 30 éve tartozik a tanácsadási szakma élvonalába a vállalatirányítás és teljesítményoptimalizálás területén. Közel ezer munkatársunkkal nyújtanak támogatást közép- és nagyvállalatoknak, illetve közszolgálati szervezeteknek Európa-szerte és a Közel-Keleten.

Most egy

kollégával szeretnék bővíteni csapatukat.
Követelmények:

  • Egyetemi (MSc) vagy főiskolai (BSc) végzettség gazdasági területen,
  • 1-2 éves tapasztalat hagyományos könyvvizsgálati területen (A1, A2 auditori szint),
  • Számviteli ismeretek,
  • Excel magabiztos ismerete,
  • Erős középszintű angol nyelvtudás.

Feladatok:

  • Önálló projektmunka végzése és teamek, kisebb projektek vezetése tapasztalattól függően,
  • Aktív szerepvállalás a termékek, módszertanok fejlesztésében,
  • Projektmunkákon keresztül tapasztalat szerzése a CFO – terület üzleti folyamatainak hatékonyabbá tételében,
  • Az ügyfelek vállalatirányítási rendszereinek vizsgálata, fejlesztési javaslatok, döntéstámogató anyagok kidolgozása,
  • Betekintés a különböző szektorok (elsősorban energetikai, pénzintézeti, vegyipar és gyógyszeripar) vállalatainak működésébe és lehetőség az ágazatspecifikus megoldások kidolgozására.

Juttatások:

  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Cafetéria,
  • Munkavégzéshez szükséges laptop, mobiltelefon,
  • 30 nap szabadság (életkortól függetlenül),
  • Home office lehetőség.

Egyéb információk:

Munkavégzés helye: 1117 Budapest, Buda-part tér 2.
Munkaidő: Heti 40 óra, túlóra időnként előfordulhat.

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!