MŰHELYVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Szakmunka

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Jártas vagy az operatív feladatokban és több éves technikusi tapasztalattal rendelkezel? Affinitást érzel vagy akár már gyakorlatod is van a műhely vezetésben és szeretnél egy remek csapat tagja lenni?

Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, olvass tovább mert ez a TE pozíciód!

Partnerünk folyadékkezelési megoldásokat kínál a feldolgozóipar számára. Csapatukba keresünk most kollégát az alábbi pozícióba:

MŰHELY VEZETŐ

Az alábbi feladatok várnak rád:

  • A műhely irányítása
  • Munka szervezése
  • Anyagellátás megrendelése
  • Jegyzőkönyvek és ajánlatok készítése

Előnyt jelent:

  • Műhely vezetésben szerzett tapasztalat (legalább 1-2 fős csoport vezetése)
  • Adminisztrációban való jártasság

Követelmények

  • Legalább 5 éves tapasztalat gépek javításában, karbantartásában
  • Középfokú végzettség
  • Tapasztalat az adminisztráció területén
  • Operatív feladatokban való jártasság
  • B kategóriás jogosítvány

Juttatások:

  • Céges laptop
  • Céges mobiltelefon
  • Céges autó biztosítása a munkavégzéshez
  • Egyéni prémiumok

Munkaidő: 7:00 - 15:00

Munkavégzés helye: Százhalombatta

Amennyiben a fenti pozíció felkeltette érdeklődésed, az alábbi gombra kattintva adhatod le jelentkezésed, önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Győr-Moson-Sopron megye

Ügyfelünk a világ egyik vezető vasalatgyártó vállalata,speciális szaktudással rendelkeznek a nyílászárók, lakat-és zárgyártás területén. Bővülés miatt keresik új csapattagukat az alábbi pozícióba: PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

A hirdetés lejár 27 nap múlva
Szakmunka | Veszprém megye

Ügyfelünk nemzetközi műanyagipari vállalatcsoport folyamatosan bővülő leányvállalata. Ha szeretsz modern technológiával és gépekkel dolgozni, és stabil munkahelyet keresel, ez a Te lehetőséged! Hozzájuk keresünk most munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 19 nap múlva
Szakmunka | Budapest

Megbízónk Magyarország legnagyobb piacvezető pezsgőmanufaktúrája. Bővítés miatt keresik új munkatársukat 2 és 3 műszakos munkarendben az alábbi pozícióra: Pályakezdő, szakirányú végzettséggel rendelkező jelöltek jelentkezését is szívesen várjuk!

A hirdetés lejár 1 nap múlva