GAZDASÁGI PROJEKTMENEDZSER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Bank, Biztosítás

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk amerikai tulajdonban lévő multinacionális vállalat, akik szénhidrogén-kutatás és -termelés szolgáltatásainak nyújtásával foglalkozik. A kelet-közép-európai régióban különösen nagy horderejű tapasztalattal rendelkeznek szeizmikus felmérések és fúrási projektek végrehajtásában.

Csapatukba keresik új kollégájukat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Kapcsolattartás a potenciális finanszírozással tőkepartnerekkel, köztük helyi és nemzetközi bankokkal, magántőke-társaságokkal, magán családi irodákkal, magán vagyonbankokkal
  • Részvény lehetőségekkel kapcsolatos egyeztetés
  • A tőkebevonással kapcsolatos marketing anyagok és prezentációk összeállítása
  • Kommunikáció magyar és amerikai kollégákkal a tőkebevonási tevékenység helyzetéről és előrehaladásáról
  • Változatos, eltérő hosszúságú és témájú pénzügyi, gazdasági, átvilágítási projektek vezetése, szervezése
  • Egyéb eseti jellegű feladatok, tárgyalások lebonyolítása
  • Kapcsolattartás az érintett társosztályokkal
Elvárások:
  • Felsőfokú gazdasági végzettség, diploma megléte
  • Legalább 3 éves gazdasági projektmenedzsment tapasztalat, melyben önálló felelősségi és jogkörrel végzett tevékenység volt
  • Tapasztalat magántőke-társasággal, befektetési banki vagy magán intézménnyel
  • Erős, kommunikáció képes angol nyelvtudás írásban és szóban is
  • Multinacionális és hazai tulajdonú szervezetben szerzett gyakorlati tapasztalatok
  • Naprakész gazdasági és menedzsment ismeretek
Juttatások:
  • Versenyképes alapbérezés
  • Laptop, mobiltelefon
  • Multinacionális vállalati háttér, biztos munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest, II. kerület
Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra az angol nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!