CUSTOMER SERVICE AND OPERATION SUPPORT

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy nemzetközi háttérrel rendelkező vállalat, amely fizetéstechnikai szolgáltatásokat nyújt ügyfeleinek globális szinten. Céljuk, hogy összekapcsolják a valós igényeket az intelligens digitális megoldásokkal, segítve ügyfeleiket a különböző iparágakban. Saját fejlesztésű banki tranzakciós megoldásuk segítségével hatékony és biztonságos cash flow-kat biztosítanak a nemzetközi és a hazai vállalatok számára.

Most új kollégát keresünk bővülő csapatukba

pozícióba.

A műszak 12/36 órarendben van - 12 óra munka / 36 óra szünet
Feladatok:
  • Fő felhasználójaként kezeli az összes jegyet és a kapcsolattartókat az első szinten (L1)
  • Kezeli a beérkező hívásokat az ügyfelektől, amennyiben az ő hatáskörébe tartozik a probléma akkor megoldást kínál
  • Biztosítja a megfelelő hozzárendeléseket a L2 műveleteknél
  • Kezeli és követi az összes eseményt E2E
  • Biztosítja a fizetési tranzakciók rendszer általi megfelelő kezelését
  • Felelős a rendszer riasztás-felügyeletéért és a napi rendszerek / hálózati rutinellenőrzésért
  • Elvégzi a számítógép operatív feladatait az ütemezés és a kialakított eljárások szerint, valamint a rendszer biztonsági mentését a munkarend szerint
  • Ellenőrzi és elkülöníti a problémákat, valamint a kiváltó okokat, és hatáselemzést végez
  • Részt vesz a tesztelési és megvalósítási folyamatban is
Előnyök:
  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Az e-fizetések és a kártyafizetési technológiák alapelveinek megértése
  • Az SQL szkriptek és a lekérdezések létrehozásának alapismeretei
  • Az SLA-fogalmak alapszintű ismerete
Követelmények:
  • 3-5 éves szakmai tapasztalat fizetésfeldolgozó területen
  • Általános tapasztalat a fizetési és a kártyafeldolgozási iparban
  • Alapvető ismeretek az informatikai és hálózati infrastruktúráról és az alkalmazási rendszerekről
  • Erős, kommunikáció képes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Váltó ügyelet 12/36 beosztás alapján
Amit kínálunk:
  • Hosszú távú karrierút
  • Multinacionális környezet
  • Barátságos munkahelyi légkör
  • Előre lépési lehetőségek
Munkavégzés helye:
  • Budapest, 13. kerület
Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Pest megye

Megbízónk egy gyorsan növekvő, innovatív, nemzetközi szinten működő cég, akik kisállateledelek gyártására és forgalmazására szakosodtak. Fiatalos csapatukba keresik új munkatársukat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 3 nap múlva