MECHANIKUS KARBANTARTÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ügyfelünk egy halásztelki autóipari beszállító cég.
Modern, automatizált, robotizált gyártósoruk karbantartására szeretnék bővíteni csapatukat

(4 műszakos munkarend)

pozícióba.
Az alábbi feladatokat kell ellátnod:
  • Gyártósorok karbantartása, üzemeltetése
  • Gépek, berendezések beállítása, átépítése, módosítása, fejlesztése
  • Felmerülő (mechanikus) hibák elhárítása
  • Időszakos karbantartások elvégzése
  • Karbantartási dokumentációk vezetése
  • Gyártástámogatás
Szeretnék, ha rendelkeznél:
  • Középfokú elektronikai vagy gépész végzettséggel
  • Gyártási környezetben szerzett szakmai tapasztalattal (pályakezdők jelentkezését is várjuk!)
  • Vállalnád a 4 műszakos munkarendet
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel
Előny:
  • Megmunkálási és hegesztési ismeretek
  • Pneumatikai, hidraulikai, mechanikai jártasság
  • Érzékelők, jeladók, gépelemek ismerete
  • Alapszintű robotismeret (Fanuc, ABB, Kuka)
Amit kínálnak:
  • Versenyképes bér, alapbéren felüli juttatásokkal
  • Cafetéria,
  • Bejárástámogatás
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye:
  • Halásztelek
Munkaidő:
  • 12 órás munkarend

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, töltsd fel frisstített önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Győr-Moson-Sopron megye

Ügyfelünk a világ egyik vezető vasalatgyártó vállalata,speciális szaktudással rendelkeznek a nyílászárók, lakat-és zárgyártás területén. Bővülés miatt keresik új csapattagukat az alábbi pozícióba: PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Szakmunka | Pest megye

Szívesen csatlakoznál egy fiatalos csapathoz? Nem szeretnél éjszakai műszakban dolgozni? Szeretnél egy stabil munkahelyet, egy-műszakos NAPPALI MUNKAVÉGZÉSSEL? Amennyiben ezekre igen a válaszod, Neked ajánljuk ezt a lehetőséget! Ügyfelünk egy folyamatosan fejlődő, stabil háttérrel és szakmai múlttal rendelkező multinacionális, műanyag gyártó cégcsoport része itt Magyarországon.Gyártásuk támogatásához, szerszámpróbákhoz keresünk műanyag fröccsöntésben jártas szakembert az alábbi pozícióba: EGY-MŰSZAKOS FRÖCCSÖNTŐ-SZERSZÁM KARBANTARTÓ

A hirdetés lejár 25 nap múlva

Partnerünk, az élesztőgyártási és forgalmazási tevékenysége mellett komplex sütőipari megoldásokat biztosít partnerei számára. Új munkatársat keresnek az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 7 nap múlva