MŰSZAKI KOORDINÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Ügyfelünk a világ egyik vezető darugyártója, valamint világelső darufelújításban, karbantartásban és szervizelésben.

A magyar leányvállalat 20 éve alakult, már évek óta piacvezető a daruzás terén, ahol teljeskörű szolgáltatást nyújt. Termékeik és azok alkatrészeinek gyártása Európában történik, hazánkban a termékek és a hozzájuk kapcsolódó szolgáltatások értékesítését végzik.

Folyamatos növekedésüknek köszönhetően, a budapesti telephelyükre keresünk új csapattagot, az alábbi pozícióba:

Szakmai betanítása garantált, hogy teljeskörűen megismerhesse a területet!

MŰSZAKI DIPLOMÁS PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS SZÍVESEN VÁRJUK!
Feladatok:

Karbantartás tervezése, ütemezése:
  • Szerződéshez kapcsolódó szerviztermék- és anyagigények ellenőrzése,
  • Szerződések nyereségességének figyelése,
  • Heti jelentések készítése.
Szerviz tevékenységek, szolgáltatások tervezése, ütemezése:
  • Tervezett szerviztevékenységek kezelése,
  • Eseti szerviz igények kezelése, szükséges anyagok megrendelése,
  • Alvállalkozóktól igénybe vett szolgáltatások és berendezések menedzselése,
  • Szervizigénylések és munkacsomagok előkészítése, helyszíni kollégákhoz rendelése,
  • Beszerzési folyamat támogatása,
  • Helyszíni kollégák munkájának ütemezése,
  • Munkaköltségek nyomonkövetése,
  • Munkaidőbeosztás készítés.
Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség (preferáltan műszaki területen),
  • Min. 1 – 3 éves szakmai tapasztalat műszaki projektek asszisztálásában vagy adminisztratív támogatásában,
  • Alap társalgási szintű angol nyelvtudás (elsősorban írásban és olvasásban).
Előnyök:
  • Siebel ismeret,
  • Más integrált vállalatirányítási rendszer ismerete.
Juttatások, ajánlat:
  • Nemzetközi, stabil hátterű vállalat,
  • Heti 2 nap home office lehetőség,
  • Oktatásokon való részvétel, szakmai fejlődési lehetőség,
  • Hosszú távú karrierlehetőség egy stabilan növekvő, 130 évre visszatekintő tradicionális cégnél,
  • Maximális támogatás a betanulás alatt és után!
Munkavégzés helye: Budapest, XV. kerület

Munkaidő: Hétfőtől-csütörtökig 8.00-17.00 óráig, míg pénteken 8.00-14.00 óráig

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Fejér megye

Megbízónk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön. Móri székhelyű telephelyükre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba: GÉPÉSZ TERVEZŐMÉRNÖK

A hirdetés lejár 40 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Partnerünk egy több mint 100 éves múltra visszatekintő multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata Pest megyében. A gyártócég termékeit az autóipar hasznosítja. Jelenleg csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba: 1-3 év hasonló tapasztalattal rendelkező jelöltek mellett, pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk!

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Gyártás, Termelés | Pest megye

Partnerünk 1995 óta meghatározó szereplője a magyar felületkezelési szakmának. A technológia teljes vertikumát egyedüliként tudják nyújtani Magyarországon. Ügyfeleik számára segítséget biztosítanak a meglévő technológiák gazdaságos és szakszerű üzemeltetéséhez, illetve az új beruházások előkészítéséhez, meghatározásához is. Minden rendszerüket egyéni igényekre szabva terveznek meg és telepítik a beruházó telephelyén. Csapatuk élére keresünk új munkatársat

A hirdetés lejár 19 nap múlva