MŰSZAKVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban vagy Német Alapfok szóban és írásban

Partnerünk Magyarország legnagyobb hajlékony csiszolóanyag feldolgozó vállalata. A Kft. tevékenysége hajlékony csiszolóanyag konfekcionálása. Az utóbbi 4 évben több, mint 3 milliárd forintos beruházást valósított meg Budafokon található telephelyén, ezáltal modern 21. századi munkakörülményeket teremtve.

Csapatukat új munkatársakkal bővítenék

pozícióba.
Feladatok:
  • A műszakra irányadó termelési program megvalósítása, nyomon követése
  • A dolgozók vezetése, és visszajelzések adása a vállalat irányelveinek megfelelően
  • A termelési feladatok felügyelete, optimalizálása
  • Műszak teljesítményének folyamatos felülvizsgálata, dolgozók motiválása
  • Produktív, kiegyensúlyozott munkahelyi légkör és csapatszellem fejlesztése, fenntartása
  • Belső szabályzatok, jogszabályok példamutató betartása és betartatása
  • Rendszeres riportálás szóban és írásban
  • Együttműködés társ részlegekkel

Elvárások:
  • Legalább 3 év termelésben szerzett irányítói tapasztalat (csoport, TEAM)
  • Minimum 2 műszakos munkarend vállalása
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó problémamegoldó és szervező készség
  • Határozott magabiztos fellépés, önálló döntéshozatali képesség
Előny:
  • Német és/vagy angol nyelvismeret
Amit kínálnak:
  • 100%-ban bejelentett munkaviszony
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Csapatépítő programok
  • Képzési, fejlődési lehetőség, belső tréningek
  • Munkába járási támogatás a vidéki dolgozóknak

Munkavégzés helye:
  • Budapest XXII. kerület
Munkaidő:
  • 2 műszakos munkarend: 5:30 - 14:00 és 14:00 - 22:30

Amennyiben érdekli a lehetőség, a Jelentkezés gombra kattintva tudja feltölteni frissített önéletrajzát!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Pest megye

Partnercégünk 2003-ban alakult azzal a céllal, hogy innovatív és versenyképes megoldásokat kínáljon az ügyfelek számára a reklámeszközök területén. Tevékenységi körük rendkívül sokrétű,szolgáltatásaik a grafikai tervezésektől kezdve, az egyedi fejlesztéseken és kivitelezéseken át, egészen a helyszíni szerelésekig terjednek. A projektek szakszerű levezénylésére az alábbi pozícióba keresnek munkatársat

A hirdetés lejár 32 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Bács-Kiskun megye

Ügyfelünk, ERŐSÁRAMÚ villamos kapcsolóberendezések gyártásával foglalkozó multinacionális vállalat. Kunszentmiklósi gyárukban középfeszültségű berendezések és készülékek előállítása történik. Tenderekért felelős csapatukba keresnek most AJÁNLATADÓ MÉRNÖK pozícióba új kollégát.

A hirdetés lejár 3 nap múlva