ÉPÍTÉSVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Magyar építőipari kivitelezéssel foglalkozó partnerünk tevékenységi köre főként a közbeszerzések területére terjed ki, ezzel párhuzamosan szívesen építenek, felújítanak befektetőknek és magánszemélyeknek egyaránt.

Most több új projektjük is nyílik, aminek az élére keresnek új kollégákat

pozícióba alkalmazotti jogviszonyban.
Feladatok:
  • Magasépítési projektek (felújítások, generálkivitelezések) lebonyolítása
  • A projektvezető munkájának segítése a munkaterületen
  • A projekt csapat koordinálása;
  • Kapcsolattartás a műszaki ellenőrrel, alvállalkozókkal
  • Naprakész adminisztráció vezetése
  • Alvállalkozók munkájának irányítása
Elvárások:
  • Min. középfokú építőipari végzettség
  • Min. 3 év tapasztalat magasépítésben, generálkivitelezésben építésvezetőként
  • E-napló vezetésében tapasztalat
  • B-kategóriás jogosítvány
Előny:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • TERC költségvetési program ismeret
Amit kínálnak:
  • Piacképes bércsomag (alapbér +  kiemelkedő negyedéves bónusz + utazástámogatás)
  • Mobiltelefon, laptop
  • Stabil vállalati háttér - 60 fős alkalmazotti létszám
  • Szakmai fejlődési lehetőség, számos új projekt
Munkavégzés helye:
  • Budapest és Pest megyei projekthelyszínek
  • Ritkábban vidék is előfordulhat
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Baranya megye

Partnerünk vezető szerepet tölt be a vízépítés, a vízgazdálkodás, illetve a környezetvédelem területein. Vízépítési projektekkel foglalkozó műszaki csapatukba keresünk most szakembert.

A hirdetés lejár 12 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Ügyefelünk egyedi nyílászáró igények tervezésével, gyártásával kivitelezésével foglalkozik. Projektek teljeskörű spektrumban történti ajánlati előkészítésére keresünk számukra munkatársat az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 14 nap múlva

Partnerünk Magyarország legnagyobb épület-és építőanyag-ipari minőségellenőrző innovációs intézménye. Építési termékek vizsgálatait, műszaki értékelését és tanúsítását látják el. A Mérnöki Szolgáltatások Igazgatósága új kollégával bővítené csapatát az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 4 nap múlva