MŰSZAKI TERMÉKMENEDZSER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk már több, mint 25 éve a legmagasabb színvonalon szolgálja ki megrendelőit, legyen szó az általuk forgalmazott termékek minőségéről, vagy a náluk dolgozó kollégák szakértelméről egyaránt.

Mostanra Magyarország és Közép-Kelet-Európa egyik piacvezető hajtástechnikai, robottechnikai, gépépítő, illetve tömlő- és szerelvény alkatrészeket forgalmazó nagykereskedelmi vállalatává vált.

Amennyiben szeretne csapatuk része lenni, itt a megfelelő alkalom!

Dinamikusan fejlődő vállalatuk csapatába keresünk most kollégát

pozícióba.

Feladatok:

  • A hozzá tartozó termékcsoport készletezésének, minőségének, árának, piaci lehetőségeinek folyamatos felmérése, új termék piacra juttatása, menedzselése, konkurencia elemzése
  • Kapcsolattartás és kapcsolat ápolás a már meglévő és potenciális partnerekkel írásban, telefonon és személyesen,
  • A cég és a kapcsolódó termékpaletta magas színvonalú képviselete minden lehetséges értékesítési fórumon,
  • Árajánlatok, megrendelések készítése, kiadása és nyomon követése szóban, telefonon, vagy írásban,
  • Műszaki segítségnyújtás a partnerek részére,
  • Szakmai tárgyalások, ártárgyalások megszervezése és lebonyolítása angol nyelven, kapcsolattartás a beszállítókkal ,
  • Menedzser asszisztensei gárda munkájának megszervezése, felügyelete,
  • A vezetőség részére statisztikák és kimutatások készítése,
  • Vevőlátogatás Magyarország területén.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség - preferáltan kereskedelmi, vagy műszaki területen,
  • Min. 3 év kereskedelmi, vagy műszaki területen szerzett tapasztalat,
  • Aktív társalgási szintű angol nyelvtudás (napi szintű angol nyelvű levelezés, telefonos kommunikáció, külföldi partnerekkel tárgyalás lefolytatása),
  • Utazási hajlandóság (belföldön és külföldön egyaránt),
  • Microsoft Office programok beható ismerete: Excel, Outlook, Word,
  • Kereskedelemi és műszaki szemlélet,
  • Kitartó, felelősségteljes, stressztűrő személyiség,
  • Kiváló kommunikációs készség, pontosság,
  • Proaktív szemlélet, önállóság, kreativitás.

Előnyök:

  • További idegen nyelvek ismerete.

Juttatások:

  • Képzettségnek és tudásszintnek megfelelő versenyképes bérezés,
  • Cafeteria (SZÉP kártya),
  • Céges autó,
  • Mobiltelefon,
  • Laptop,
  • Megbízható, stabil munkahely,
  • Azonnali munkakezdés,
  • Változatos feladatok,
  • Fiatalos, lendületes csapat.

Munkavégzés helye: Budapest, XIX. kerület

Munkavégzés ideje: Hétfőtől - Péntekig, 8:00-16:30

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, a JELENTKEZÉS gombra kattintva adhatja le jelentkezését, angol és magyar nyelvű önéletrajz csatolásával.

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Megbízónk Európa vezető forgalmazója az ipari karbantartás, javítás és felújítás területén szükséges termékek és szolgáltatások területén, beleértve a csapágyakat, a mechanikus erőátviteli rendszereket, pneumatikát, hidraulikát, szerszámokat és egészség-és biztonságvédelmi felszereléseket. A vállalat közel 9 éve működik Magyarországon és telephelyeiken keresztül, az egész országban kifejtik tevékenységüket, készletükhöz gyors és könnyű hozzáférést biztosítva. Jelenleg bővítés miatt keressük csapatuk legújabb tagját.

A hirdetés lejár 27 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Megbízónk több, mint 25 éves tapasztalattal, megbízható gyártói háttérrel, kiváló minőségű réz és rézötvözetű termékekkel, és sokrétű raktárkészlettel rendelkezik. Számukra keresünk most új munkatársat budapesti székhelyükre, az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 2 nap múlva