PROJECT MANAGER (A, A+ OSZTÁLYÚ IRODAHÁZ)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Szakközépiskola Gimnázium Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Szeretne olyan cégnél dolgozni, ahol igazán minőségi szakmai munka folyik?

Közép-Kelet-Európa vezető ingatlanberuházó-és fejlesztő társasága BŐVÍTÉS miatt

kollégákat keres exkluzív irodaház kivitelezési projektjeihez.

Amennyiben stabil, piac által elismert cégnél szeretne dolgozni, ahol változatos projektek és szakmai kihívások várják, pályázza meg ezt a pozíciót!

Amit megbízónkról tudni lehet:
A kilencvenes évek elején alakult, jelenleg hat országban működik. A cég tőzsdén jegyzett, piacvezető a maga szakterületén és Budapesten van a magyarországi központ. Közel 30 magasan képzett munkatárs dolgozik nagyon igényes irodai környezetben.
Feladatok:
  • Részt vesz a meglévő épületek helyiségeinek építésében, ideértve a szükséges pályázatokat, az árajánlatok nyomon követését,
  • Kapcsolattartás vállalkozókkal és bérlőkkel,
  • Koordinálja a műszaki tartalmat,
  • Összehasonlításhoz szükséges táblázatokat és az értékeléshez szükséges döntés / kiválasztás előkészítése,
  • Jelentés a műszaki igazgatónak,
  • Új beruházások esetén részt vesz a fővállalkozóval és a vállalkozókkal folytatott heti együttműködésben, feldolgozza és előkészíti a döntési javaslatokat,
  • Figyelemmel kíséri az építkezésen elért haladást, kezdeményezi a kiigazításokat,
  • Részt vesz a havi teljesítmény értékelésében,
  • Kapcsolatot tart a hatóságokkal, az önkormányzattal, a kivitelezővel és beszámol a műszaki igazgatónak,
  • Részvétel az átadási eljárásban,
  • Beszámolás, költségkalkuláció, dokumentáció elkészítése angol nyelven.
Elvárások:
  • Min. középfokú végzettség műszaki területen,
  • Min. 4 - 6 éves szakmai tapasztalat nagy létesítmények építőipari kivitelezésében, építésvezetőként vagy projektvezetőként,
  • Alapszintű angol nyelvtudás (elsősorban írásban).
Előnyök:
  • Főiskolai vagy egyetemi diploma műszaki területen (preferáltan gépészmérnök vagy építészmérnök vagy építőmérnök),
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban.
  • Felelős műszaki vezetői engedély,
  • Műszaki ellenőri jogosultság megléte.
Juttatások, ajánlat:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Nemzetközi, stabil céges háttér,
  • Kiváló minőségű munkahely az „A” osztályú irodaházban,
  • Változatos projektek és szakmai kihívások.
Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület.

Munkaidő: Hétfőtől-Péntekig, 8:30 órától - 17:30 óráig.

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Megbízónk egy ismert és nagyon sikeres nemzetközi cég. Az évtizedes fejlesztések, az üzleti területek és leányvállalatok folyamatos bővítése tették lehetővé, hogy az alkalmazotti létszáma meghaladja az 500 főt. Csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 26 nap múlva