TMK KARBANTARTÓ (GÉPLAKATOS)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk Magyarország legnagyobb piacvezető pezsgőmanufaktúrája.
Bővítés miatt keresik új munkatársukat 2 és 3 műszakos munkarendben

pozícióba.

Pályakezdő, szakirányú végzettséggel rendelkező jelöltek jelentkezését is szívesen várjuk!
Feladataid lesznek:
  • Élelmiszeripari gépjavítási és gépkarbantartási munkáinak elvégzése
  • Gépi meghibásodások szakszerű javítása
  • Hibafeltárás és hibaelhárítás
  • Gépek, géprendszerek mechanikus berendezések összeszerelése
  • Új gépek, berendezések telepítése, valamint üzembe helyezése
  • Üzemzavar esetén gyors elhárítás
A pozíció betöltéséhez szükséges elvárások:
  • Esztergályos, géplakatos, gépbeállító lakatos vagy mechanikai műszerész végzettség
  • A végzettségnek megfelelő szakmai gyakorlat megléte
  • Önálló munkavégzés
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • Lojalitás a szakmát illetően
Előny:
  • Hegesztői végzettség
  • Élelmiszeripari karbantartásban szerzett tapasztalat, gyakorlat
Juttatások:
  • Versenyképes fizetés
  • 13. havi fizetés
  • Szép Kártya
  • Bejelentett munkahely
  • Műszakpótlékok (22% valamint 55%)
  • Szakirányú továbbképzés támogatása
  • Munka és védőruha biztosítása
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XXII. kerület

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat  a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Budapest

Unja már a nagy szériás gyártást? Szeret inkább gondolkodni, és jó megoldásokat kitalálni? Egy kisebb, családias, de teljesen megbízható céget keres? Akkor ez a lehetőség Önnek szól, jelentkezzen MOST! Ügyfelünk egy gépipari alkatrészek forgácsoló megmunkálásával és gyártásával foglalkozó magyar tulajdonú szerszámgyártó vállalat. Csapatukba keresünk most egy megbízható, szakmáját szerető, gyakorlott munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 27 nap múlva