ASSET MANAGER (INGATLAN)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Szeretne olyan cégnél dolgozni, ahol igazán minőségi szakmai munka folyik?

Közép-Kelet-Európa vezető ingatlanberuházó-és fejlesztő társasága folyamatos bővülés miatt

kollégát keres.

Amennyiben stabil, piac által elismert cégnél szeretne dolgozni, ahol változatos projektek és szakmai kihívások várják, pályázza meg ezt a pozíciót!

Amit megbízónkról tudni lehet:

A kilencvenes évek elején alakult, jelenleg hat országban működik. A cég tőzsdén jegyzett, piacvezető a maga szakterületén és Budapesten van a magyarországi központ. Közel 30 magasan képzett munkatárs dolgozik nagyon igényes irodai környezetben.
Feladatok:
  • Az eszközök kezelése és szervezése a befektetési preferenciák és célok szerint,
  • Az összes meglévő bérleti szerződés folyamatos nyomon követése és támogatás nyújtása az új szerződések összehangolásában,
  • Beszélgetések folytatása bérlőkkel szerződéses és működési kérdésekről,
  • Bérelt helyiségek bérlőkkel történő átadásának és beváltásának befejezése a bérleti szerződésnek megfelelően,
  • Koordináció a bérbeadással, az épületkezeléssel, a releváns ingatlan-tanácsadókkal és más szolgáltatókkal,
  • A jogi és lízingcsapattal kötött szerződések ingatlan- és ingatlanszolgáltatásainak összeállítása,
  • Együttműködés helyszíni létesítményvezetőkkel, házon belüli műszaki kollégákkal bármilyen műszaki kérdésben,
  • Részvétel a bérleti jövedelem, a CAPEX és az OPEX költségvetés-tervezésében,
  • Hozzájárulás az átvilágításhoz és a csapatmunkához az eladások és felvásárlások során.
Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség (előny a közgazdasági végzettség),
  • Legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat ingatlan üzemeltető vagy fejlesztő vagy beruházó vállalatnál, mint Asset Manager,
  • Kiváló vagyonkezelési ismeretek,
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.
Előnyök:
  • Kontrolling területen szerzett tapasztalat,
  • Beruházói projektmenedzserként szerzett tapasztalat.
Juttatások, ajánlat:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Nemzetközi, stabil céges háttér,
  • Kiváló minőségű munkahely az „A” osztályú irodaházban,
  • Valódi szakmai kihívások.
Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület.

Munkaidő: hétfőtől péntekig, 8:30 órától - 17:30 óráig.

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Szeretne olyan cégnél dolgozni, ahol igazán minőségi szakmai munka folyik? Közép-Kelet-Európa vezető ingatlanberuházó-és fejlesztő társasága folyamatos bővülés miatt PROJECT MANAGER (FIT-OUT) kollégát keres. Amennyiben stabil, piac által elismert cégnél szeretne dolgozni, ahol változatos projektek és szakmai kihívások várják, pályázza meg ezt a pozíciót! Amit megbízónkról tudni lehet: A kilencvenes évek elején alakult, jelenleg hat országban működik. A cég tőzsdén jegyzett, piacvezető a maga szakterületén és Budapesten van a magyarországi központ. Közel 30 magasan képzett munkatárs dolgozik nagyon igényes irodai környezetben.

A hirdetés lejár 28 nap múlva

Megbízónk egy ismert és nagyon sikeres nemzetközi cég. Az évtizedes fejlesztések, az üzleti területek és leányvállalatok folyamatos bővítése tették lehetővé, hogy az alkalmazotti létszáma meghaladja az 500 főt. Csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 26 nap múlva