ASSET MANAGER (INGATLAN)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Szeretne olyan cégnél dolgozni, ahol igazán minőségi szakmai munka folyik?

Közép-Kelet-Európa vezető ingatlanberuházó-és fejlesztő társasága folyamatos bővülés miatt

kollégát keres.

Amennyiben stabil, piac által elismert cégnél szeretne dolgozni, ahol változatos projektek és szakmai kihívások várják, pályázza meg ezt a pozíciót!

Amit megbízónkról tudni lehet:

A kilencvenes évek elején alakult, jelenleg hat országban működik. A cég tőzsdén jegyzett, piacvezető a maga szakterületén és Budapesten van a magyarországi központ. Közel 30 magasan képzett munkatárs dolgozik nagyon igényes irodai környezetben.
Feladatok:
  • Az eszközök kezelése és szervezése a befektetési preferenciák és célok szerint,
  • Az összes meglévő bérleti szerződés folyamatos nyomon követése és támogatás nyújtása az új szerződések összehangolásában,
  • Beszélgetések folytatása bérlőkkel szerződéses és működési kérdésekről,
  • Bérelt helyiségek bérlőkkel történő átadásának és beváltásának befejezése a bérleti szerződésnek megfelelően,
  • Koordináció a bérbeadással, az épületkezeléssel, a releváns ingatlan-tanácsadókkal és más szolgáltatókkal,
  • A jogi és lízingcsapattal kötött szerződések ingatlan- és ingatlanszolgáltatásainak összeállítása,
  • Együttműködés helyszíni létesítményvezetőkkel, házon belüli műszaki kollégákkal bármilyen műszaki kérdésben,
  • Részvétel a bérleti jövedelem, a CAPEX és az OPEX költségvetés-tervezésében,
  • Hozzájárulás az átvilágításhoz és a csapatmunkához az eladások és felvásárlások során.
Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség (előny a közgazdasági végzettség),
  • Legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat ingatlan üzemeltető vagy fejlesztő vagy beruházó vállalatnál, mint Asset Manager,
  • Kiváló vagyonkezelési ismeretek,
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.
Előnyök:
  • Kontrolling területen szerzett tapasztalat,
  • Beruházói projektmenedzserként szerzett tapasztalat.
Juttatások, ajánlat:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Nemzetközi, stabil céges háttér,
  • Kiváló minőségű munkahely az „A” osztályú irodaházban,
  • Valódi szakmai kihívások.
Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület.

Munkaidő: hétfőtől péntekig, 8:30 órától - 17:30 óráig.

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Csongrád megye

Partnerünk a kivitelezés, épület bontás, szállítás, valamint a gépek bérbeadásának területén kínál számos megoldást. Irodájuk Pest, illetve Csongrád megyében is megtalálható. Csapatukba keresünk jelenleg új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 29 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Budapest

Szeretne olyan cégnél dolgozni, ahol igazán minőségi szakmai munka folyik? Közép-Kelet-Európa vezető ingatlanberuházó-és fejlesztő társasága kollégát keres exkluzív irodaház kivitelezési projektjeihez, BŐVÍTÉS miatt. Amennyiben stabil, piac által elismert cégnél szeretne dolgozni, ahol változatos projektek és szakmai kihívások várják, pályázza meg ezt a pozíciót! Amit megbízónkról tudni lehet: A kilencvenes évek elején alakult, jelenleg hat országban működik. A cég tőzsdén jegyzett, piacvezető a maga szakterületén és Budapesten van a magyarországi központ. Közel 30 magasan képzett munkatárs dolgozik nagyon igényes irodai környezetben. Jelenleg új munkatársukat keresik az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 34 nap múlva

Ügyfelünk üzletek, éttermek és irodák belsőépítészeti tervezésével és teljeskörű kivitelezésével foglalkozó vállalat. Céljuk a megrendelői igényekhez való maximális alkalmazkodás és mindenre kiterjedő professzionális szolgáltatás nyújtása.

A hirdetés lejár 14 nap múlva