ÉRTÉKESÍTÉST TÁMOGATÓ MÉRNÖK (ÉPÍTŐIPAR)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Partnerünk vezető európai vállalat az ablakok, ajtók, függönyfalak, tolórendszerek, napellenzők és télikertek innovatív és fenntartható alumínium megoldásainak fejlesztésében és értékesítésében.

A vállalat tevékenységének hajtóerejét az energiahatékonyság és a környezetért történő felelősségvállalási szándék vezérli.

Jelenlegi csapatukba bővítés miatt keresünk

munkatársat, aki mindent megtesz a vállalat élen tartása érdekében.
Feladatok:
  • Alumíniumszerkezetek árajánlatainak elkészítése kereskedelmi célokra
  • Vevői megrendelések kezelése,
  • Műszaki tanácsadás alumínium ajtó- és ablakrendszerekkel kapcsolatban,
  • Üzleti partnerek alkalmi látogatása és műszaki képzés biztosítása számukra,
  • Gyártók helyszíni és műhelyi támogatása,
  • A vállalat megfelelő képviselete üzleti / műszaki eseményeken,
  • Minden szükséges dokumentáció kezelése az ügyfelek és a székhely felé,
  • Minőségi kérdések kezelése, garanciális igények, logisztikai kérdések.
Elvárások:
  • Egyetemi vagy főiskolai mérnöki végzettség (építőmérnök vagy építész vagy gépészmérnök végzettség),
  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalat az alábbi munkakörök valamelyikében építőipari területen: projektmérnök VAGY helyszíni mérnök VAGY adminisztráció VAGY értékesítés támogatás VAGY tervezőmérnök,
  • Alapismeretek a statikus számításokról (épületgépészet),
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • AutoCAD szoftver ismerete,
  • MS Office szoftver ismerete.
Előnyök:
  • Tapasztalat az alumínium rendszerekben,
  • Árajánlati szoftverek ismerete (pl. LogiKal, SchüCal stb.).
Juttatások, ajánlat:
  • Stabil vállalati háttér,
  • Modern munkakörnyezet,
  • Szakmai fejlődés, képzés,
  • Karrierlehetőségek.
Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig 8.00 órától 17.00 óráig

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar és angol nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Partnerünk a világ több mint 30 országában és 200 telephelyen látja el tevékenységét. Világszerte közel 1500 alkalmazott segíti tevékenységüket. Legnépszerűbb termékeik a tágulási tartályok, tágulási automaták, lég- és iszapleválasztók, légtelenítő és biztonsági szerelvények, csőrendszerek és szabályozó szerelvények európai gyártóegységeinkben készülnek. Termékeik értékesítése nagykereskedelmi hálózatokon keresztül, a magyarországi leányvállalat által történik, amely cégcsoportjukon belül regionális szerepet tölt be. Annak érdekében, hogy a cég minél magasabb színvonalú szolgáltatást nyújthasson partnerei számára, most bővítené szeretné csapatát ÉRTÉKESÍTÉS TÁMOGATÓ MUNKATÁRSSAL (épületgépészeti területre). PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

A hirdetés lejár 28 nap múlva