ÉPÜLETGÉPÉSZETI TERMÉKFELELŐS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban és Német Alapfok szóban és írásban

Megbízónk több, mint 25 éves tapasztalattal, megbízható gyártói háttérrel, kiváló minőségű réz és rézötvözetű

termékekkel, és sokrétű raktárkészlettel rendelkezik.

Számukra keresünk most új munkatársat budapesti székhelyükre

pozícióba.
Feladatok:
  • Épületgépészeti termékek forgalmának növelése
  • Épületgépészeti termékek értékesítése, beszerzése
  • Készletgazdálkodás, raktárkészlet optimális értéken tartása
  • Vevői - szállítói kapcsolattartás
  • Ártárgyalások a vezetővel közösen

Elvárások:
  • Technikusi vagy felsőfokú (épületgépészeti) végzettség
  • Termékismeret
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás (leginkább írásban szükséges a használata)
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés, de képesség a csapatban történő munkavégzésre is
Előny:
  • Office és Navision programok ismerete
Amit kínálnak:
  • Piacképes alapbér mellett 13. havi bér illetve 14. havi prémiumra lehetőség
  • SZÉP kártya (Br. 220 000 Ft)
  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil vállalati háttérrel rendelkező cégnél
  • Modern munkakörnyezet
Munkavégzés helye:
  • Budapest III.
Munkaidő:
  • H – CS 7: 30-15: 30, P – 7: 30-13: 30
Amennyiben úgy érzed, hogy ez a hirdetés Neked szól, töltsd fel frissített önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Megbízónk Európa vezető forgalmazója az ipari karbantartás, javítás és felújítás területén szükséges termékek és szolgáltatások területén, beleértve a csapágyakat, a mechanikus erőátviteli rendszereket, pneumatikát, hidraulikát, szerszámokat és egészség-és biztonságvédelmi felszereléseket. A vállalat közel 9 éve működik Magyarországon és telephelyeiken keresztül, az egész országban kifejtik tevékenységüket, készletükhöz gyors és könnyű hozzáférést biztosítva. Jelenleg bővítés miatt keressük csapatuk legújabb tagját.

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Bank, Biztosítás | Budapest

Our Partner is looking for Client Executive in HR Consultancy field in Hungary, one of the 135 countries our benefits professionals are located. Our locally established businesses are serving clients with global consistency and locally unique solutions. The Company have created one of the largest employee benefit consultancy and insurance brokerage businesses across the globe, the Mercer Marsh Benefits network. Through the Mercer Marsh Benefits network, clients have access to an experienced team of brokers and consultants that take time to understand their client’s business, respond to requests, and provide information to make the right decisions, be it locally, regionally or globally. The Mercer Marsh Benefits network is represented in Hungary, a wholly owned subsidiary of Marsh & McLennan Companies (NYSE: MMC), the leading global professional services firm in the areas of risk, strategy and people. Are you interested in working in a high impact role? Come and join us in growing the Company business in Hungary.

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk már több, mint 25 éve a legmagasabb színvonalon szolgálja ki megrendelőit, legyen szó az általuk forgalmazott termékek minőségéről, vagy a náluk dolgozó kollégák szakértelméről egyaránt. Mostanra Magyarország és Közép-Kelet-Európa egyik piacvezető hajtástechnikai, robottechnikai, gépépítő, illetve tömlő- és szerelvény alkatrészeket forgalmazó nagykereskedelmi vállalatává vált. Amennyiben szeretne csapatuk része lenni, itt a megfelelő alkalom! Dinamikusan fejlődő vállalatuk csapatába keresünk most kollégát MŰSZAKI TERMÉKMENEDZSER pozícióba.

A hirdetés lejár 6 nap múlva