ÉRTÉKESÍTÉS TÁMOGATÓ MUNKATÁRS (épületgépészeti területen)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint vagy Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk a világ több mint 30 országában és 200 telephelyen látja el tevékenységét.
Világszerte közel 1500 alkalmazott segíti tevékenységüket.

Legnépszerűbb termékeik a tágulási tartályok, tágulási automaták, lég- és iszapleválasztók, légtelenítő és biztonsági szerelvények, csőrendszerek és szabályozó szerelvények európai gyártóegységeinkben készülnek.

Termékeik értékesítése nagykereskedelmi hálózatokon keresztül, a magyarországi   leányvállalat által történik, amely cégcsoportjukon belül regionális szerepet tölt be.

Annak érdekében, hogy a cég minél magasabb színvonalú szolgáltatást nyújthasson partnerei számára, most bővítené szeretné csapatát

​ÉRTÉKESÍTÉS TÁMOGATÓ MUNKATÁRSSAL (épületgépészeti területre).

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Feladatok:

  • Értékesítő kollégák munkájának támogatása irodai adminisztratív feladatokkal,
  • A termékekkel kapcsolatos műszaki segítségnyújtás és tanácsadás,
  • Ügyféladatok kezelése CRM rendszerben,
  • Projekt ajánlatok készítése,
  • Eseti részvétel reklámkampányokon, kiállításokon, egyéb eseményeken,
  • Adatbázisok kezelése, adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások:
  • Felsőfokú épületgépész végzettséggel rendelkező, akár pályakezdő, VAGY minimum középfokú végzettséggel és minimum 3 éves épületgépészetben szerzett tapasztalattal rendelkező jelöltet keresünk,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban (belső kommunikációhoz, és képzések teljesítéséhez),
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Windows, Outlook, Excel, Word, Power Point),
  • Jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség,
  • Pontos és hatékony munkavégzés.

Előnyök:

  • 3+ év tapasztalat épületgépészeti területen.

Juttatások:

  • Éves bónusz,
  • Céges autó,
  • Cafeteria,
  • Szakmai tréningek,
  • Nyelvtanulás támogatása.

Amit kínál a cég:

  • Értékes munkavégzés nemzetközi cég ambiciózus csapatában,
  • Lehetőségek továbbképzésre és szakmai fejlődésre,
  • Versenyképes jövedelmi csomag,
  • Belső bevezetési és képzési program.
Munkavégzés helye: 2040 Budaörs.

Munkavégzés ideje: A Vezetőséggel való egyeztetés alapján rugalmasan alakítható - Home Office lehetősége biztosított.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, szakmai önéletrajzát a rendszerünkön keresztül tudja feltölteni a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva.

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Partnerünk vezető európai vállalat az ablakok, ajtók, függönyfalak, tolórendszerek, napellenzők és télikertek innovatív és fenntartható alumínium megoldásainak fejlesztésében és értékesítésében. A vállalat tevékenységének hajtóerejét az energiahatékonyság és a környezetért történő felelősségvállalási szándék vezérli. Jelenlegi csapatukba bővítés miatt keresünk új munkatársat, aki mindent megtesz a vállalat élen tartása érdekében.

A hirdetés lejár 21 nap múlva