TERMÉKFEJLESZTŐ MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Heves megye

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

A Magnetec Ungarn Kft. az elmúlt 30 évben nyújtott teljesítményével elérte azt, hogy azon kevés piaci szereplők közé tartozik, akik vezető szerepet töltenek be a speciális, nanokristályos mágnesmagok globális piacán. A több, mint 350 főt foglalkoztató cég termékei induktív alkatrészként észrevétlenül épülnek be az élet számos területére: ott vannak az ipari és a háztartási szektorok élet- és tűzvédelemében, az energetikában, a közlekedésben.

A termékfejlesztés mindig is sarkalatos pont volt a cég életében, ezért R&D részlegükre jelenleg is várják új csapattársaikat az alábbi pozícióban:

(Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

Milyen feladataid lesznek?

  • Termékfejlesztési projektekben való részvétel, projektek önálló vezetése
  • Beérkező műszaki igények feldolgozása
  • Vizsgálatok, tesztek, mérések lebonyolítása
  • Új technológiák tanulmányozása, új ismeretek szerzése
  • Dokumentációk naprakészen tartása, specifikációk készítése
  • Szoros együttműködés a minőségügyi osztállyal, quality reklamációk elemzése
Milyen követelményeknek kell megfelelned?
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (villamosmérnök, fizikus, mechatronikai mérnök stb.)
  • Pályakezdő, Junior és Senior szakemberek jelentkezését is várjuk!
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
Mit kapsz munkád megbecsüléseként?
  • Szakmai tapasztalatodhoz illeszkedő alapbért
  • Cafeteriát
  • 100 %-os bejárási támogatást (használati költség és üzemanyag költség)
  • Bónuszt
  • Költözés esetén lakhatási támogatást
Munkavégzés helye: Gyöngyös

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz magyar ÉS angol nyelvű önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Heves megye

Szívesen dolgoznál egy biztos hátterű multinacionális gyártó vállalat alkalmazásában ? Rendelkezel legalább néhány év méréstechnológiai területen szerzett szakmai tapasztalattal? Szeretsz csapatban és önállóan is dolgozni ? Célorientáltság, rendszerszemlélet , ezek mind rád jellemzőek ? Amennyiben magadra ismertél, JELENTKEZZ , hiszen erre a pozícióra pont TÉGED keresünk ! Mit lehet tudni Megbízónkról ? Ügyfelünk német hátterű gyártócég, 1989 óta vannak jelen Magyarországon, Heves megyében található üzemükkel. Az itt gyártott termékeket a német anyavállalaton keresztül a világ minden táján értékesítik, kiválóan alkalmazhatóak az autóiparban, a repülőgép gyártásban, a háztartási eszközök gyártásában, az energetikában és a megújuló energiatermelésben is. Bővülő csapatukba keresünk most új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 50 nap múlva