TERMÉKFEJLESZTŐ MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Heves megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Fontos számodra, hogy minőségi munkát adj ki a kezedből?

Sikerként éled meg, ha bíznak problémafelismerő és problémamegoldó készségedben, szervezési ügyességedben?

Motivál, ha termékfejlesztéssel bíznak meg?

Erősséged az önálló, precíz és a proaktív feladatvégzés?

Ha így van, Téged keresünk!

Ki a Megbízó, aki hirdet?

Partnerünk egy német tulajdonú cég gyártó központja. Az elmúlt 30 évben nyújtott teljesítményével elérte azt, hogy azon kevés piaci szereplők közé tartozik, akik vezető szerepet töltenek be a speciális, induktív alkatrészek globális piacán. Jelen vannak az energetikában, közlekedésben, megújuló energiatermelésben és az elektromos autók piacán. Termékeit az anyavállalaton keresztül a világ minden táján értékesíti, legnagyobb részben az Európai Unióban.

R&D csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Milyen feladataid lesznek?

  • Kísérleti fejlesztési projektek önálló vezetése
  • Beérkező műszaki igények feldolgozása
  • Vizsgálatok lebonyolítása
  • Elemzések készítése
  • Új technológiák tanulmányozása, új ismeretek szerzése
  • Dokumentációk naprakészen tartása
Milyen követelményeknek kell megfelelned?
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (villamosmérnök, fizikus stb.)
  • Legalább 2-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
Mit kapsz munkád megbecsüléseként?

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőséget
  • Szakmai tapasztalatodhoz illeszkedő alapbért
  • Cafeteriát
  • 100 %-os bejárási támogatást (használati költség és üzemanyag költség)
  • Bónuszt
  • Költözés esetén lakhatási támogatást
Munkavégzés helye: Gyöngyös

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz magyar és/vagy angol nyelvű önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Pest megye

Partnerünk épületgépészeti automatika és a hozzá tartozó erősáramú rendszerek tervezésével és kivitelezésével foglalkozó vállalat. A megnövekedett megrendelések miatt keresünk csapatukba új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 24 nap múlva
Gyártás, Termelés | Heves megye

Szívesen dolgoznál egy biztos hátterű multinacionális gyártó vállalat alkalmazásában ? Rendelkezel legalább néhány év méréstechnológiai területen szerzett szakmai tapasztalattal? Szeretsz csapatban és önállóan is dolgozni ? Célorientáltság, rendszerszemlélet , ezek mind rád jellemzőek ? Amennyiben magadra ismertél, JELENTKEZZ , hiszen erre a pozícióra pont TÉGED keresünk ! Mit lehet tudni Megbízónkról ? Ügyfelünk német hátterű gyártócég, 1989 óta vannak jelen Magyarországon, Heves megyében található üzemükkel. Az itt gyártott termékeket a német anyavállalaton keresztül a világ minden táján értékesítik, kiválóan alkalmazhatóak az autóiparban, a repülőgép gyártásban, a háztartási eszközök gyártásában, az energetikában és a megújuló energiatermelésben is. Bővülő csapatukba keresünk most új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 32 nap múlva