IT RECRUITER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: HR, Munkaügy

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban és Német Tárgyalási szint

Szereted a kihívásokat? Rendelkezel legalább 2-3 éves tapasztalattal IT Recruitment területen és az idegen nyelvektől sem riadsz vissza?
Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, ez a TE pozíciód!
Német szoftver- és hardverfejlesztő céghez keresünk bővülés céljából kollégát az alábbi pozícióba:

A feladataid az alábbiak lesznek:

  • end-to-end toborzás (a pozíció kiírásától az onboarding folyamatokig)
  • jelöltek felkutatása és kontaktálása alternatív adatbázisok és csatornák segítségével
  • részvétel az első és második körös interjúkon szakmai vezetővel együtt, döntésben való részvétel
  • jelöltekkel, szakmai vezetőkkel és külső partnerekkel való kapcsolattartás
  • pályázati anyagok összeállítása
  • belső ajánlói program kezelése
  • riportálás a vezetőség felé
  • employer branding folyamatok kidolgozása és megvalósítása

Követelmények:

  • 2-3 ÉV IT RECRUITMENTBEN SZERZETT TAPASZTALAT
  • német, illetve angol nyelven tartott interjúztatásban szerzett tapasztalat (legalább 1-2 év)
  • legalább középfokú végzettség
  • német tárgyalóképes nyelvtudás
  • angol középfokú nyelvtudás
  • proaktivitás, lendületesség, out of the box thinking

Juttatások:

  • MEDICOVER egészségbiztosítás
  • cafeteria
  • céges laptop
  • céges mobiltelefon
  • jelenleg teljes HO, későbbiekben ez megbeszélés tárgya

Munkaidő: 8:00 - 17:00

Munkavégzés helye: Bp, XI. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, az alábbi gombra kattintva adhatod le jelentkezésed, önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

HR, Munkaügy | Bács-Kiskun megye

Szeretne szerves része lenni egy nemzetközi háttérrel rendelkező, dinamikusan bővülő vállalat fejlődésének? Szívesen lenne felelős egy zöldmezős gyár csapatának felállításáért? Amennyiben a fenti kérdésekre igennel felelt, pályázza meg ezt a pozíciót! Ügyfelünk egy közép-kelet-európai hullámpapírlemez csomagolóeszközöket gyártó vállalatcsoport magyarországi tagja, jelenleg Budapesten, Dunaújvárosban és Nyíregyházán hullámpapírlemezből készült dobozok gyártanak és testreszabott csomagolási megoldásokat biztosítanak partnereik számára. A vállalat küldetése, hogy innovatív és versenyképes csomagolási megoldásokkal álljon vevői rendelkezésére, termékeik fejlesztésekor elsődleges szempont a teljes újrahasznosíthatóság és az anyagtakarékosság a legmagasabb technológiai színvonal alkalmazásával. Új, Dunavarsányban épülő zöldmezős gyáruk csapatába keresnek most tapasztalt munkatársat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 14 nap múlva
HR, Munkaügy | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Partnerünk a világ egyik vezető multinacionális vállalata, mely számos szolgáltatása mellett innovatív szolgáltatásokat nyújt optimalizált logisztikai megoldások fejlesztésével és alkalmazásával. Több mint 15 leányvállalattal működnek együtt. A folyamatos szervezeti fejlődés érdekében olyan munkatársakat keresünk, akik hozzájárulnak a vállalat jövőbeli sikeréhez. Amennyiben szívesen lennél náluk az innovatív HR Team tagja, JELENTKEZZ! Bővülő csapatukba keresünk a következő pozícióba szakembert:

A hirdetés lejár 32 nap múlva
HR, Munkaügy | Budapest

A Beck & Partners Kft. magyar munkaerő-közvetítő cég. Országos szinten jelen vagyunk a fizikai toborzásban, mérnök és IT szakemberek keresésében, illetve felsővezető keresésben is. Ügyfélkörünk is sokszínű, minden szektor nagyobb és kisebb szereplőivel is kapcsolatban állunk. Folyamatosan bővítjük saját csapatunkat. Ez a lehetőség olyan friss diplomásoknak szól, akik szeretnének belekóstolni egy recruiter pörgős, de kihívásokkal teli mindennapjaiba. Jelenleg új kollégát keresünk az alábbi pozícióra:

A hirdetés lejár 44 nap múlva