ALKALMAZÁS ÜZEMELTETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Ügyfelünk osztrák telekommunikációs és IT startup cég, amely 2013 - ban alakult.
Ausztriában egyik brandjükkel a 4. helyet foglalják el a mobilszolgáltatók piacán.

A kiváló szolgáltatás következtében naponta több száz új felhasználóval bővül ügyfélkörük, ezért a színvonal fenntartása és emelése érdekében most bővíteni szeretnék magyarországi Fejlesztési és Operációs Központjukat egy új

kollégával.
Feladatok:
  • Az új munkatárs a saját fejlesztésű ÜZLETVITELI TÁMOGATÓ rendszer működtetéséért és folyamatos fejlesztésének koordinációjáért felel másik 4 kollégája mellett,
  • A meghatározott rendszerek és kapcsolódó alkalmazások működésének felügyelete,
  • A rendszerek napi működésének monitorozása,
  • Együttműködés az IT infrastruktúra és fejlesztési területekkel,
  • Az alkalmazások működtetésének optimalizálásához javaslatok készítése,
  • Részvétel az alkalmazásüzemeltetési feladatok automatizálásában,
  • Részvétel a hibaelhárítási folyamatokban,
  • Tarifa és konfiguráció management, applikáció konfiguráció,
  • Proaktív rendszer karbantartás, havi számlázás üzemeltetés,
  • Tesztelés támogatása,
  • Új szoftververziók telepítése,
  • 24 x 7 Oncall ügyelet rotációs alapon,
  • Napi kommunikáció a kollégákkal (üzemeltetés, fejlesztés, ügyfélszolgálat),
  • Üzemeltetési dokumentációk készítése,
  • A telefonhívások és a bejelentett problémák adminisztrációja.
Elvárások:
  • Minimum középfokú műszaki / informatikai végzettség,
  • Legalább 2 - 3 éves tapasztalat több rétegű ALKALMAZÁSOK (számlázás, ügyfélnyilvántartás, stb...) üzemeltetésében és támogatásában,
  • SQL nyelv ismeret,
  • Angol nyelv erős középszintű ismerete feltétele a pozíció betöltésének az osztrák központtal való napi szakmai kapcsolattartás miatt.
Előnyök:
  • Linux szerver üzemeltetési tapasztalat,
  • Telekommunikációs ismeretek: HLR, Mobile Data/Packet Core Network (pl: GGSN, SGSN, PGW - packet gateway).
Juttatások:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Rugalmas munkaidő,
  • Támogató, kooperatív szakemberi csapat.

Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület.

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig napi 8 óra, rugalmas munkavégzéssel.

Amennyiben felkeltette érdeklődésedet a pozíció, önéletrajz csatolásával pályázhatsz a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Partnerünk 2001-ben alakult magyar tulajdonú, üzleti és informatikai tanácsadásra és nagyvállalati informatikai megoldások megvalósítására szakosodott vállalkozás. Munkájuk során céljuk ügyfeleik sikerességének növelése működési folyamataik és a piacon elérhető innovatív technológiai megoldások együttes alakításával. Tevékenységük megvalósítás és eredmény orientált, hiszen tisztában vannak vele, hogy ügyfeleik számára kizárólag az üzleti eredményeket produkáló, sikeresen bevezetett megoldások és a gyakorlatban is végrehajtható javaslatok jelentenek valódi értéket. Tanácsadó csapatuk bővülése miatt keresünk most hozzájuk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 34 nap múlva

Ügyfelünk folyamatosan növekedő, stabil háttérrel rendelkező egészségügyi szolgáltatások terén működő vállalat, kiknek szerepe a koronavírusos időszak kapcsán fontosabbá vált, mint valaha! Lelkiismeretes munkájuknak köszönhetően mára több mint 650.000 elégedett Ügyféllel rendelkeznek, segítségükkel több ezer tesztet tudnak elvégezni. Csatlakozz most csapatukhoz az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 7 nap múlva