IRODAI ASSZISZTENS(ANGOL NYELVTUDÁSSAL)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy 100%-ban magyar tulajdonú családi vállalkozás. Termékkínálatukban megtalálhatóak öntapadók, nyomdafestékek, hő- és fényvédő, autócsomagoló és belsőépítészeti fóliák. XIX. kerületi telephelyükre keressük
az új kollégát

munkakörbe.

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!
A leendő munkatárs feladatai lesznek:
  • Megrendelések fogadása e-mail-en és telefonon keresztül
  • Telefonos tájékoztatás(ügyfélszolgálat)
  • Belföldi+ külföldi megrendelések megírása
  • Kommunikáció a beszállítókkal, szállítmányozó céggel, partnerekkel
  • Árlisták készítése, beérkeztetés, bevételezés intézése
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Erős kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Előny:
  • Egyéb idegen nyelvek ismerete
Amit partnerünk kínál:
  • Versenyképes jövedelem
  • Nyári és év végi bónuszok
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XIX. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a rendszerünkön keresztül tudja feltölteni a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva.

Hasonló pozíciók

Ügyfél-, Vevőszolgálat | Zala megye

Ügyfelünk egy több, mint 100 évvel ezelőtt alapított svéd cégcsoport magyarországi képviselete, amely Magyarországon kívül 9 egyéb országban képviselteti magát. Az utóbbi években hazánk egyik LEGMODERNEBB NYOMDÁJÁVÁ fejlődött. A cég több mint 200 alkalmazottjával az ország egyik legismertebb és elismertebb munkaadója. Számukra keresünk most munkatársat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 25 nap múlva
Ügyfél-, Vevőszolgálat | Budapest

Megbízónk nemzetközi hátterű pénzügyi szektorban 1999 óta működő, online kereskedelemmel foglalkozó cég. Saját szektorukon belül piacvezetők. Keresünk részükre tapasztalt vagy pályakezdő új kollégát az alábbi nyitott pozícióba:

A hirdetés lejár 15 nap múlva