KÜLSŐ ÉRTÉKESÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Veszprém megye Home office

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Önállóság és megbízhatóság jellemez, ezért szeretnéd rugalmasan végezni a munkádat?

Az ipar területén szerzett több, mint egy évtizedes tapasztalattal rendelkező, ipari karbantartási termékeket (csapágyak, tömörítő eszközök) értékesítő partnerünk növekedés miatt motivált új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Meglévő, és leendő vevőkkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Kapcsolatépítés
  • Vevői igények felkutatása
  • Műszaki támogatás biztosítása a vevők részére
Elvárások:
  • Min. középfokú műszaki/technikusi végzettség (ideálisan gépészeti, vagy villamossági)
  • Min. 1 év tapasztalat gépgyártás / karbantartást támogató területen
  • Területi értékesítői gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló munkavégzésre való képesség
Előny:
  • Angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség
Amit kínálnak:

  • Alapbér+ Jutalék (mely nincs maximalizálva)+ cafetéria + céges autó (akár magánhasználatra is) + munkavégzéshez szükséges eszközök (laptop, mobiltelefon)
  • Meglévő ügyfélállomány
  • Rugalmas munkavégzés
  • Stabil, biztos hosszútávú munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Home office, heti néhány nap a veszprémi irodában
Munkaidő:
  • Napi 8 óra
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küld el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Országos

Partnerünk az építőipari megoldások egyik nemzetközi piacvezető és leginnovatívabb szolgáltatója. Folyamatosan bővülő feladataik ellátására dinamikus személyiségű munkatársat keresünk műszaki csapatukba épületgépészeti divíziójába, az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Megbízónk Európában piacvezető, ipari klímák tervezésével, értékesítésével, kivitelezésével, szervizelésével és karbantartásával foglalkozó vállalat, akik több mint 10 éves múlttal rendelkeznek. Értékesítő csapatukba várják új kollégájuk jelentkezését a következő pozícióba: KLÍMABERENDEZÉS ÉRTÉKESÍTŐ

A hirdetés lejár 14 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk vezető európai vállalat az ablakok, ajtók, függönyfalak, tolórendszerek, napellenzők és télikertek innovatív és fenntartható alumínium megoldásainak fejlesztésében és értékesítésében. A vállalat tevékenységének hajtóerejét az energiahatékonyság és a környezetért történő felelősségvállalási szándék vezérli. Jelenlegi csapatukba bővítés miatt keresünk új munkatársat, aki mindent megtesz a vállalat élen tartása érdekében.

A hirdetés lejár 26 nap múlva