GYENGEÁRAMÚ BIZTONSÁGTECHNIKAI SZAKEMBER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a beléptetőrendszerek specialistája, saját szegmensében az ország legnagyobb magyar tulajdonú cége.

Csapatuk bővítése céljából keresik új kollégájukat az alábbi pozíció betöltésére:

Milyen feladatok várnak Önre?
  • Beléptető rendszerek szervizelése, javítása, karbantartása, oktatása (80%-ban Pest megye - 20%-ban országos)
  • Szoftverek telepítése, üzemeltetése, konfigurálása, oktatása
  • A napi munkavégzés a XVI. kerületi telephelytől indul!
Ön a megfelelő jelölt a pozícióra, ha rendelkezik az alábbiakkal:
  • Legalább 1 éves szakmai tapasztalat
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Gyengeáramú vagy vagyonvédelmi rendszerek telepítésében vagy szervizelésében szerzett tapasztalat
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatban való gondolkozásra
  • Utazási hajlandóság

Mit kínál a cég?

  • Versenyképes, tapasztalatnak megfelelő javadalmazás
  • A teljesítmény elismerése
  • Biztos vállalati háttér
  • Új, modern telephely Budapesten, a XVI. kerületben
  • Kulturált munkakörülmények, korrekt vezetői hozzáállás
  • Családias munkakörnyezet

Ha a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen magyar nyelvű önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Pest megye

SZERVIZTECHNIKUSOK FIGYELMÉBE! Pest megyei székhelyű megbízónk ipari konyhatechnológiai eszközök szervizelésével/javításával foglalkozik. Bővülő szervizcsapatukba keresnek most új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 27 nap múlva
Szakmunka | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Autóipari, elektronikai alkatrészek gyártására és fejlesztésére szakosodott partnerünk részére keresünk Automatizálási technikus munkakörbe új kollégát 3 műszakos munkarendbe. Termékeiket a járművek legmodernebb információs rendszereiben használják. PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

A hirdetés lejár 12 nap múlva
Fizikai, Segéd, Betanított munka | Komárom-Esztergom megye

Gépkezelőként új kihívásokat keres? Partnerünk Dél -Korea 5. legnagyobb vállalatcsoportja 24 országban van jelen. Tatabányai ipari parkban épülő gyáregysége autóipari beszállító cégként az elektromos autókhoz akkumulátort gyártó vállalatokat fogja kiszolgálni. Most GÉPKEZELŐ pozícióba várják új kollégájukat. Tőkeerős cég, ide érdemes váltani!

A hirdetés lejár 3 nap múlva