ACCOUNT MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Marketing, PR, Média

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Szívesen dolgoznál egy magyar tulajdonú reklámügynökségnél? Rendelkezel legalább 3 éves, marketingkommunikációs területen szerzett tapasztalattal? Motivál téged a változatos ügyfélkör és az előrelépési lehetőség? Emellett szívesen részt vennél a kreatív ötletelésben is?

Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, JELENTKEZZ, hiszen erre a pozícióra téged keresünk! Mit lehet tudni Megbízónkról? Partnerünk egy 100%-ban magyar tulajdonú, média-, reklám-, és PR ügynökség. Bővülő ügyfélkapcsolati csapatukba keresünk most szakembert az alábbi pozíció betöltésére:

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Napi szintű kapcsolattartás a kijelölt ügyfelekkel, a beérkező ügyféligények feldolgozása
  • A teljesítéshez kapcsolódó munkafolyamatok előkészítése, megszervezése, felügyelete, és nyomon követése
  • Az ügynökséghez érkező megrendelésekkel kapcsolatos információk rendszerezése, a kapcsolódó adminisztratív feladatok teljes körű elvégzése
  • Projektmenedzsment feladatok elvégzése
  • Az ügynökségen belüli szervezeti egységekkel való együttműködés
  • Alvállalkozókkal történő egyeztetés, kapcsolattartás
  •  Ajánlatok, szakmai anyagok, prezentációk készítése
  • Beszámolók, összefoglalók készítése
  • Közreműködés a projektek elszámolásában, adminisztrációjában

Követelmények:

  • Főiskolai/egyetemi végzettség
  • legalább 1-3 éves reklámügynökségi tapasztalat
  • minimum középfokú angol nyelvtudás
  • Microsoft Office termékcsalád magabiztos használata
  • Ügyfél-orientált és kreatív gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Precizitás

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • felelősségteljes, önálló munka
  • családbarát munkakörnyezet
  • kiváló csapat és kutyabarát iroda
  • versenyképes fizetés
  • egyéb juttatások: 13. havi fizetés, BKV bérlet, céges telefon

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül:

Hasonló pozíciók

Marketing, PR, Média | Pest megye

WHO WE ARE: Our partner is the largest recipe sharing community in the world and they believe they can build a better world through encouraging even more people to cook. Today they are helping more than 100 million people each month. Now we are currently looking for a new team member for the following position COMMUNITY MANAGER (Romanian)

A hirdetés lejár 15 nap múlva

Partnerünk Európa egyik legnagyobb zenei fesztiváljává nőtte ki magát az évek során. Több mint 100 nemzet képviselteti magát minden évben és bár a zene áll a központban, a művészet is kulcsszerepet játszik. Jelenleg bővülő csapatukba keresünk új munkatársat.

A hirdetés lejár 21 nap múlva
Marketing, PR, Média | Budapest

Szívesen dolgoznál egy magyar tulajdonú reklámügynökségnél? Motivál téged a változatos ügyfélkör és egy-egy izgalmas projekt? Többéves tapasztalattal rendelkezel ATL marketingkommunikációs területen (médiaügynökségnél)? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, JELENTKEZZ, hiszen erre a pozícióra téged keresünk!Ügyfelünk egy komplex szolgáltatásokat nyújtó reklám, PR és médiaügynökség. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk minimum 4 éves szakmai tapasztalattal rendelkező új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére: