GÉPBEÁLLÍTÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Autóipari, elektronikai alkatrészek gyártására és fejlesztésére szakosodott partnerünk részére keresünk

GÉPBEÁLLÍTÓ

munkakörbe új kollégát 3 műszakos munkarendbe.

Termékeiket a járművek legmodernebb információs rendszereiben használják.

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!
Feladatok:
  • Gépek és berendezések beállítása és üzemeltetése
  • Az esetleges hibák elemzése, elhárítása
  • Zökkenőmentes termelési folyamatok biztosítása
  • Az új munkavállalók oktatása és munkavégzésük felügyelete
  • A gépbeállításhoz tartozó minőségi ellenőrzések végrehajtása
Elvárások:
  • Minimum középfokú műszaki végzettség esetén pályakezdők jelentkezését is várjuk VAGY
  • Releváns tapasztalat esetén nem elvárás a szakirányú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Műszaki beállítottság
  • Pontos, precíz munkavégzés
Előny:
  • B kategóriás jogosítvány megléte(amennyiben nem jászberényi lakos vagy nem megoldható a bejárás a céges buszjárattal)
Amit a cég kínál:
  • Piacképes alapfizetés
  • Teljesítmény prémium (br. 51.100 forint /hónap)
  • Jelenléti bónusz (br. 24.000 forint /hónap)
Munkavégzés helye:
  • Jászberény
Munkaidő:
  • 3 műszakos munkarend
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Fizikai, Segéd, Betanított munka | Komárom-Esztergom megye

Gépkezelőként új kihívásokat keres? Partnerünk Dél -Korea 5. legnagyobb vállalatcsoportja 24 országban van jelen. Tatabányai ipari parkban épülő gyáregysége autóipari beszállító cégként az elektromos autókhoz akkumulátort gyártó vállalatokat fogja kiszolgálni. Most GÉPKEZELŐ pozícióba várják új kollégájukat. Tőkeerős cég, ide érdemes váltani!

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Fizikai, Segéd, Betanított munka | Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Megbízónk egy nemzetközi, műanyagflakonok gyártásával foglalkozó gyártó cég magyarországi leányvállalata. 2008-as megalakulásuk óta rendkívül dinamikusan fejlődnek, ennek következményeként a következő pozícióba keres új munkatársat: GÉPKEZELŐ OPERÁTOR

A hirdetés lejár 5 nap múlva