KELLÉKANYAG ÉRTÉKESÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk egy nemzetközi cégcsoport tagjaként működő sikeres hazai vállalkozás, innovatív termékazonosítási megoldások piacán. 30 éve partnerei Magyarország legnagyobb és közepes vállalatainak, akik az ellátási láncban dolgoznak: gyártók, szállítmányozók, logisztikai cégek, nagykereskedők, kereskedelmi láncok, közművek és önkormányzatok.

A világban  nagy sebességű digitális átalakulás zajlik, ennek következtében a piac és üzleti lehetőség megragadásához és a kívánt fejlődés eléréséhez

pozícióba keres új kollégát a cég.
Feladatok:
  • Kellékanyagok értékesítése üzletágon belül, keresztértékesítési folyamatok támogatása
  • Új üzleti lehetőségek felkutatása a nagy és közepes méretű vállalati szegmensben
  • Partnerkapcsolatok ápolása meglévő és kiemelt ügyfeleknél
  • Partnerlátogatás, tárgyalások lebonyolítása
  • Műszaki tanácsadóként a hozzá tartozó termékek értékének képviselete
  • Megoldási javaslatok, ajánlatok összeállítása
  • CRM rendszerben adminisztráció elvégzése
Elvárások:
  • Min. középfokú végzettség
  • Legalább 2-3 év műszaki területen, értékesítésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (a szakmai anyagok angol nyelven érkeznek)
  • Meglévő kapcsolati tőke B2B szegmensben
  • B-kategóriás vezetői engedély
  • Proaktív, energikus személyiség
  • Ember-, és vevőközpontú szemlélet
Előny:
  • Felsőfokú végzettség
  • Nyomdaipari területen szerzett értékesítési tapasztalat (pl. nyomtatástechnika, termináltranszfer, nyomtatók, cimke, festékszalag, stb.)
Amit kínálnak:
  • Tapasztalathoz illeszkedő bérezés (alapbér + eredmény utáni juttatás)
  • Céges autó magánhasználatra
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (mobiltelefon, laptop)
  • Kiépült ügyfélkör és ismeretség
  • Családias környezet
  • Rendszeres továbbképzések
  • Stabil, biztos háttérrel rendelkező hazai vállalat, amely egy nemzetközi cégcsoport tagja
Munkavégzés helye:
  • Budapest, 4. kerületi központ
  • Partnerlátogatás, tárgyalások lebonyolítása esetén országos munkavégzés
Amennyiben szimpatikus a lehetőség, és úgy érzi szakmai tapasztalatai alapján maradéktalanul megfelel az említett elvárásoknak, úgy várjuk frissített szakmai önéletrajza elküldését honlapunkon keresztül!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Megbízónk Európában piacvezető, ipari klímák tervezésével, értékesítésével, kivitelezésével, szervizelésével és karbantartásával foglalkozó vállalat, akik több mint 10 éves múlttal rendelkeznek. Értékesítő csapatukba várják új kollégájuk jelentkezését a következő pozícióba: KLÍMABERENDEZÉS ÉRTÉKESÍTŐ

A hirdetés lejár 14 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Komárom-Esztergom megye

Szívesen dolgoznál egy stabil hátterű, családias létszámú, épületgépészeti vállalatnál, akik kiváló minőségű forgalmazott termékeikkel a piac meghatározó szereplői? Olyan pozíciót keresel, amelyben komplex, izgalmas értékesítési feladatokat láthatsz el napi szinten? Szeretnéd, ha valóban versenyképes juttatási csomagot vihetnél haza a hónap végén? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, ne habozz, jelentkezz a pozícióra, hiszen a Megbízónk már nagyon várja, hogy a csapata új tagja legyél, mint:

A hirdetés lejár 21 nap múlva

Ügyfelünk teljes körű és professzonális munkásszállás szolgáltatást kínál B2B ügyfeleik számára. 5 fős sales csapatukba keresünk most új kollégát az új piaci kapcsolatok kiépítésére, hunter sales tevékenységek képviseletére az alábbi pozícióba: SENIOR ÜZLETKÖTŐ (B2B SZEGMENS)

A hirdetés lejár 1 nap múlva