MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Baranya megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban vagy Német Alapfok szóban és írásban

Partnerünk a Kontakt-Elektro Kft. belföldi tulajdonú, független vállalkozásként 39 éve tevékenykedik sikeresen az ipari automatizálás különböző területein.
Tevékenységük kiterjed az ipari technológiák villamos tervezésére-kivitelezésére, hardver- és szoftverfejlesztésre, elektronikai készülékgyártásra, és vezető ipari szenzorgyártók kereskedelmi képviseletére.

Megnövekedett belföldi és exportmegrendeléseinek teljesítésére, Pécs központi munkavégzési hellyel új munkatársat keres

pozícióba.
Feladatok:
  • Beérkező megrendelések feldolgozása,
  • Vevői kapcsolattartás, a kapcsolatok fenntartása és ápolása,
  • Új üzleti kapcsolatok aktív keresése és kiépítése,
  • Az ügyfelek folyamatos tájékoztatása a termékekről, szolgáltatásokról,
  • Árajánlatok készítése,
  • A vevői igények értékelése,
  • Riportok készítése.
Elvárások:
  • Főiskolai vagy Egyetemi végzettség gazdasági/műszaki területen,
  • 1-3 év műszaki értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • Alapfokú német VAGY angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • "B" kategóriás jogosítvány,
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség,
  • Üzleti szemlélet,
  • Megbízhatóság, terhelhetőség,
  • Precíz és önálló munkavégzés,
  • Magas szintű MS Office – kiemelten EXCEL - programok ismerete.
Juttatások:
  • Dinamikus, fiatalos csapatban való részvétel,
  • Szakmai fejlődési lehetőség, nemzetközi környezet,
  • Változatos és önálló munka,
  • Versenyképes juttatások,
  • Stabil vállalati háttér, hosszútávú karrierlehetőség,
  • Munkához szükséges eszközök biztosítva (autó,laptop,mobiltelefon).
Vállalat székhelye: Pécs.

Munkavégzés: Országosan.

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig rugalmas munkarend.

Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, küldje el nekünk önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Országos

Partnerünk az építőipari megoldások egyik nemzetközi piacvezető és leginnovatívabb szolgáltatója. Folyamatosan bővülő feladataik ellátására dinamikus személyiségű munkatársat keresünk műszaki csapatukba épületgépészeti divíziójába, az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Megbízónk Európában piacvezető, ipari klímák tervezésével, értékesítésével, kivitelezésével, szervizelésével és karbantartásával foglalkozó vállalat, akik több mint 10 éves múlttal rendelkeznek. Értékesítő csapatukba várják új kollégájuk jelentkezését a következő pozícióba: KLÍMABERENDEZÉS ÉRTÉKESÍTŐ

A hirdetés lejár 14 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk vezető európai vállalat az ablakok, ajtók, függönyfalak, tolórendszerek, napellenzők és télikertek innovatív és fenntartható alumínium megoldásainak fejlesztésében és értékesítésében. A vállalat tevékenységének hajtóerejét az energiahatékonyság és a környezetért történő felelősségvállalási szándék vezérli. Jelenlegi csapatukba bővítés miatt keresünk új munkatársat, aki mindent megtesz a vállalat élen tartása érdekében.

A hirdetés lejár 26 nap múlva